Targi ICE, CCE i InPrint już w przyszłym tygodniu
11 mar 2022 13:46

Najbliższe edycje targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 w Munich Trade Fair Center w Monachium. Zaplanowane w formule bezpośredniej wydarzenia są symbolem długo oczekiwanego powrotu możliwości biznesowych dla przemysłu przetwórczego, papierniczego i poligraficznego oraz różnych rynków, które obsługują.

Łącznie 460 firm z 21 krajów zaprezentuje swoje najnowsze maszyny, akcesoria i usługi mające na celu optymalizację procesów produkcyjnych i ulepszanie produktów. Dzięki dostępowi do stoisk wystawienniczych rozlokowanych na powierzchni 13 000 metrów kwadratowych uczestnicy skorzystają z szerokiego wachlarza rozwiązań i efektu synergii.

Bogaty program wspierający

W ramach targów ICE Europe zostaną przyznane nagrody ICE Awards. Wyróżnione będą najlepsze, innowacyjne praktyki i szczególne osiągnięcia w branży przetwórstwa. Trzech zwycięzców wybranych przez specjalne jury zostanie zaprezentowanych 15 marca 2022 r. o godzinie 15:00 podczas oficjalnej ceremonii.

Kompleksowy program konferencji będzie wspierany przez firmę XAAR,  sponsora wydarzenia. Odbywające się w ramach targów InPrint i prowadzone przez Wernera Zapkę z firmy WZA-Consulting konferencje zaoferują wgląd w rozwój rynku i przegląd innowacyjnych projektów branżowych. Na dwóch specjalnie zaprojektowanych scenach konferencyjnych, w tym podczas sesji FuturePrint prowadzonej przez Frazera Chestermana i Marcusa Timsona, poruszane będą tematy kluczowe dla rynku druku przemysłowego. Sesje w ramach otwartego seminarium CCE obejmą natomiast prezentacje case studies, dyskusje techniczne oraz panelowe na temat najnowszych trendów i osiągnięć w sektorach tektury falistej i kartonu.

Informacje organizacyjne

Wszystkie trzy imprezy realizują program środków wspierających zdrowie i bezpieczeństwo. Trzy wspólne wydarzenia zajmą hale A4, A5 i A6, a goście będą mieli dostęp do wydarzenia od wschodniego wejścia („Eingang Ost”). Godziny otwarcia to wtorek i środa od 9:00 do 17:00 oraz czwartek od 9:00 do 16:00.

Opracowano na podstawie informacji organizatora