Ricoh na targach RemaDays
17 mar 2022 10:50

Podczas tegorocznych targów RemaDays Ricoh zaprezentuje swoje rozwiązania na stoiskach dwóch Autoryzowanych Partnerów firmy – DiPrinter oraz DigiPress.

 

 

Na stoisku firmy DiPrinter będzie można poznać możliwości Ricoh Pro L5160e. Ten najszybszy w swojej klasie ploter lateksowy drukuje z maksymalną prędkością 46,7 m2/h. W odróżnieniu od innych rozwiązań stosujących atrament lateksowy Ricoh Pro L5160e nie wymaga wysokiej temperatury utrwalania uzyskując doskonałe efekty w zakresie 50-60˚C. Dzięki temu obsługuje szeroki spektrum podłoży, między innymi: papier powlekany/niepowlekany, folie, tapety, bannery, materiały samoprzylepne i tkaniny.

Ricoh Pro L5160e dostępny jest w trzech konfiguracjach kolorystycznych: CMYK, CMYK+ biały, CMYK+ pomarańczowy+ zielony. Bezpieczne dla środowiska atramenty lateksowe i niezawodne głowice piezoelektryczne marki Ricoh znajdują uznanie wśród dostawców usług druku wielkoformatowego do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. 

Na stoisku firmy DigiPress  Ricoh zaprezentuje kolorowy system produkcyjny Ricoh Pro C5300s. Egzemplarz targowy wyposażony będzie w podajnik podciśnieniowy z modułem banerowym i finiszer z funkcją zszywania. Urządzenie drukuje z maksymalną prędkością 65 stron A4 na minutę w kolorze, obsługuje media o gramaturze w zakresie: 52-360 g/m2 i maksymalnym formacie 330 x 700 mm. Dzięki rozdzielczości 2400x4800 dpi Ricoh Pro C5300s spełnia się wszędzie tam, gdzie istotne jest utrzymanie wysokiej jakości. Wbudowany wydajny skaner z automatycznym podajnikiem dokumentów rozszerza funkcjonalność systemu o kopiowanie i archiwizację. To elastyczne rozwiązanie dla punktów usługowych i centrów reprograficznych średnich i dużych firm.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh