Sun Chemical wśród partnerów webinarium firmy Wolff Poligrafia
24 mar 2022 13:58

„Problemy w druku fleksograficznym – rozwiązania” to tytuł webinarium, jakie organizuje 7 kwietnia br. (w godzinach 11.00 – 13.30) firma Wolff Poligrafia. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest Sun Chemical, a prelegentem z jej strony będzie Robert Jałbrzykowski, sales manager w jej polskim oddziale. Webinarium jest bezpłatne, odbywać się będzie w aplikacji Teams. Aby do niego dołączyć, wystarczy kliknąć w link https://tinyurl.com/3w6vafm4.

Firma Sun Chemical aktywnie wspiera różnego rodzaju inicjatywy branżowe, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Za nami niełatwy czas obostrzeń i ograniczeń, a przed nami rzeczywistość, która niesie ze sobą zupełnie nowe wyzwania – mówi Tomasz Dobrowolski, business director Packaging Inks w polskim oddziale Sun Chemical.Dlatego tak ważna jest obecnie komunikacja z naszymi obecnymi bądź potencjalnymi klientami. Różnego rodzaju spotkania branżowe są ku temu doskonałą okazją. Dlatego po raz kolejny włączyliśmy się w branżową inicjatywę – tym razem firmy Wolff Poligrafia - by podczas webinarium przedstawić jego uczestnikom możliwości rozwiązywania problemów, jakie mogą przydarzyć się w druku fleksograficznym. Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń jest dla nas bowiem niezmiernie cenna. Ponieważ posiadamy w swojej bogatej ofercie wiele propozycji dla sektora opakowań i etykiet, również drukowanych w technice fleksograficznej, jesteśmy zobligowani do tego, by dzielić się wiedzą z tego zakresu. Dotyczy to również problemów, jakie zdarzają się podczas procesu drukowania w tej technice, a których rozwiązanie czasami jest bardzo proste. O tym wszystkim chcemy opowiedzieć uczestnikom spotkania.

Jego partnerami, poza firmą Sun Chemical, są 3M Poland i Emipak. Ze strony organizatora – Wolff Poligrafia - wprowadzenia do webinarium dokona Hubert Borzym, zaś referat na temat przykładowych problemów w druku spotykanych w drukarniach fleksograficznych wygłosi Witold Tarłowski. 3M Poland podczas tego wydarzenia reprezentować będzie Piotr Lis z referatem zatytułowanym „Technologia a rzeczywistość. PRZYZWYCZAJENIA - druga natura fleksografii”. Z kolei Zbigniew Bohdan z firmy Emipak opowie o tym „Jak precyzyjnie nakleić płytę drukową i co dzięki temu uzyskamy?”

Jak widać, tematy wystąpień dotyczyć będą codziennej produkcji, co – mamy nadzieję – okaże się przydatne dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy na prezentacje wszystkich firm współorganizujących webinarium – podsumowuje Tomasz Dobrowolski.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sun Chemical