Finał targów RemaDays Warsaw 2022
28 mar 2022 09:23

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022 dobiegły końca. Podobnie jak poprzednie edycje, również 17. zakończyła się rozstrzygnięciami w  prestiżowych konkursach targowych. 

25 marca 2022 roku był ostatnim dniem wystawienniczym targów branży reklamowej, dając jednocześnie początek wielu cennym kontaktom i perspektywom prężnego rozwoju na rynku. W ostatnim dniu targów można było wziąć udział w bezpłatnych prelekcjach przeprowadzonych w  hali F na stoiskach J35 i P9. Uczestnicy mogli także wysłuchać drugiego już wykładu gościa specjalnego – Krzysztofa Sarneckiego poświęconego mechanizmom negocjacji. Lista wykładów oraz prelegentów jest dostępna na stronie RemaDays https://www.remadays.com/pl/dla-zwiedzajacych/remacongress/

Samo południe ostatniego dnia RemaDays Warsaw to zawsze szczególna pora i nie inaczej było tym razem. O godzinie 12:00 ogłoszono wyniki  dwóch prestiżowych konkursów – Gifts of the Year i Catalogue of the Year.  Gratulacje oraz wyrazy uznania składamy także wszystkim laureatom targowych konkursów, czyli firmom, które wykazały się inicjatywą, pomysłowością i zaprezentowały swoje wyjątkowe rozwiązania oraz produkty tysiącom zwiedzających z kraju i zagranicy.  Pełna lista zwycięzców każdego z konkursów zostanie umieszczona na stronie www.remadays.com już wkrótce. 

„Wierzymy, że 17. edycja targów RemaDays Warsaw 2022 stworzyła okazję do nawiązania bardzo owocnych kontaktów biznesowych oraz możliwość energicznego rozwoju na rynku reklamowym. Z pewnością po trudnym, kolejnym roku pandemii możliwość spotkania i rozmowy w tak dużym i zróżnicowanym gronie biznesowym była dla wszystkich cennym i owocnie spędzonym czasem. Dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym, którzy razem z nami tworzą to niezwykłe święto reklamy – do zobaczenia za rok!” – podsumowują organizatorzy.

Opracowano na podstawie informacji organizatora