Witold Tomaszek w firmie Reprograf-Grafikus
11 kwi 2022 09:14

Do grona pracowników firmy Reprograf-Grafikus SA dołączył Witold Tomaszek, obejmując stanowisko marketing managera.

Witold Tomaszek przez ostatnie 20 lat był odpowiedzialny za zarządzanie marketingiem, sprzedażą oraz kategoriami produktowymi, pracując w kilku czołowych firmach oferujących rozwiązania i usługi druku, urządzenia drukujące oraz sprzęt komputerowy.

Na bogate doświadczenie zawodowe składa się wiele sukcesów odniesionych w obszarze marketingu, w szczególności w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych i programów sprzedażowych w firmach m.in. takich jak Xerox, HP i 3DGence. Obejmowały one zarówno najprostsze drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i notebooki do użytku domowego sprzedawane przez kanał detaliczny, jak i rozwiązania do druku i drukarki wielkoformatowe oraz druk 3D, oferowane przez wyspecjalizowanych partnerów B2B.

Lubi uczyć się, podnosić swoje kwalifikacje i wykształcenie. Magister inżynier, absolwent Politechniki Łódzkiej, studia podyplomowe z informatyki MSc De Montfort University Leicester w Anglii, MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz ostatnio studia podyplomowe z marketingu internetowego na SGH  w Warszawie.

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami blockchain, lubi muzykę oraz pasjonuje się brydżem sportowym.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus