Firma Smart LFP Złotym Partnerem Canon  
21 kwi 2022 10:46

Katowickie przedsiębiorstwo Smart LFP otrzymało tytuł Złotego Partnera Canon - jedno z najwyższych wyróżnień, jakie można uzyskać w Programie Partnerskim producenta. Jak komentują przedstawiciele obu firm, to ważny krok oznaczający realne zacieśnienie współpracy.

Smart LFP to pierwszy w Polsce integrator środowiska druku produkcyjnego. Firma powstała pod koniec 2019 roku i koncentruje się głównie na obsłudze klientów przemysłowych w obszarze druku opakowań oraz druku na tekstyliach. W ofercie Smart LFP znajdują się usługi serwisowe, dostarczanie materiałów eksploatacyjnych, cross-selling, testy oraz szkolenia.

Autoryzowany Partner w zakresie technologii UVgel

Jednym z rozwiązań, jakie specjaliści Smart LFP dostarczają klientom, jest rodzina wielkoformatowych ploterów Canon Colorado. To wysoki poziom sprzedaży urządzeń tej serii w 2021 roku zagwarantował firmie spełnienie kryteriów wymaganych do osiągnięcia złotego statusu w Programie Partnerskim Canon.  Nowatorska technologia UVgel, elastyczne atramenty, szeroki dobór możliwych do zadruku podłoży oraz funkcja druku w trybie matowym lub błyszczącym przekładają się na wysokie zainteresowanie tego typu maszynami – przyznaje Adrian Życki, dyrektor sprzedaży w Smart LFP. Spora liczba modeli oraz możliwości konfiguracji urządzeń umożliwiają nam indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów i partnerów – dodaje.

Współpraca Canon ze Smart LFP trwa już od wielu lat. W tym okresie katowicka firma zdołała stworzyć wykwalifikowany dział sprzedaży urządzeń UVgel oraz wyszkolić pracowników w zakresie świadczenia profesjonalnych usług serwisowych. W swoim showroomie Smart LFP posiada demonstracyjne urządzenie, na którym klienci mogą przetestować działanie nowatorskiej technologii w praktyce. Wszystko to przełożyło się na wysoki poziom sprzedaży w zakresie technologii UVgel.

Wspólna praca daje efekty

Dedykowany Program Partnerski od wielu lat wspiera firmy współpracujące z firmą Canon. Partnerzy mogą uzyskać jeden z czterech poziomów autoryzacji: Partner, Srebrny Partner, Złoty Partner oraz Platynowy Partner. Każdy z nich wiąże się z wymiernymi korzyściami, ale – jak zauważa Rafał Osiekowicz, marketing manager w Canon Production Printing – jednym z najbardziej istotnych profitów jest gwarancja najwyższego poziomu wiarygodności.

Dyplom Złotego Partnera został wręczony podczas specjalnych warsztatów zorganizowanych w lutym przez Smart LFP. Uczestnicy szkolenia wzięli udział w praktycznych zajęciach z wykorzystaniem maszyn Canon (m.in. dotyczących coraz popularniejszego wykorzystania druku w produkcji tapet). Ten fakt również wpisuje się w kontekst szerokiej współpracy obu firm. Chcemy wspierać naszych partnerów nie tylko na polu sprzedaży, ale też we wszystkich innych obszarach prowadzenia biznesu. Wiemy, że wspólna praca daje najlepsze efekty, dlatego chętnie służymy zarówno naszym doświadczeniem i wiedzą, jak i wymiernym wsparciem technicznym – komentuje Rafał Osiekowicz.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon