„Produkcja Doskonała” od Durst Group
3 cze 2022 13:38

FESPA w Berlinie okazała się dużym sukcesem. Nie tylko pod względem sporej frekwencji, ale także dzięki ciekawym rozwiązaniom technologicznym oraz fantastycznej atmosferze wraz ze wspaniałymi rozmowami face to face.

Przemysłowe rozwiązania do druku wielkoformatowego

Ogromne stoisko firmy Durst Group, liczące ponad 700 m2, cieszyło się wielkim powodzeniem. Licznie przybywający goście mieli okazję do zapoznania się z rozwiązaniami dedykowanymi produkcji doskonałej. Podczas targów można było obejrzeć maszyny P5 TEX iSUB oraz P5 350 HS ze znanej i cieszącej się ogromnym powodzeniem Platformy P5. A także wziąć udział w premierze wyczekiwanej przez wszystkich nowej, 5-metrowej maszyny rolowej P5 500, która wytycza zupełnie nowy standard na rynku druku wielkoformatowego.

Indywidualne pokazy Durst Software

Durst w swoim holistycznym podejściu „Produkcji Doskonałej” dąży do tego, aby cały cykl produkcyjny w drukarniach był jak najbardziej wydajny. Na innowacyjne rozwiązania renomowanego producenta składają się nie tylko wysoka elastyczność oraz wszechstronność maszyn drukujących, ale to właśnie połączenie ich z oprogramowaniem Durst Software pozwala właścicielom drukarń uzyskać maksimum w procesach produkcyjnych. Dlatego też podczas targów wizytujący mieli okazję skorzystać z indywidualnych pokazów najlepszego na rynku oprogramowania.

„Add label to your business“

Pod hasłem „Dodaj etykietę do swojego biznesu“ zaprezentowano po raz pierwszy na targach berlińskich rozwiązanie do druku etykiet. Coraz więcej międzynarodowych drukarń z obszaru wielkiego formatu dywersyfikując swój biznes uzupełnia portfolio również o etykiety drukowane w technologii cyfrowej. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z flagowym modelem Durst Tau RSC.

Vanguard – z kolejnymi instalacjami w Europie

Amerykańska marka Vanguard Digital Printing Systems coraz mocniej zaznacza swoją obecność na europejskim rynku poligraficznym. W związku z ekspansją nowego kontynentu firma przygotowała niezwykle ciekawą ofertę. Niewątpliwymi atutami wspomnianej marki są prostota, niezawodność, a przede wszystkim zrozumienie potrzeb klientów, którzy zawsze stawiani są na pierwszym miejscu. Podczas targów ogłoszono sprzedaż maszyny Vanguard VR6D-HS do niemieckiej firmy Stieber.

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP