Dr Karl Borsky menedżerem kategorii opakowań analogowych w Fujifilm Europe
19 lip 2022 15:00

Firma Fujifilm Europe poinformowała o mianowaniu dr. Karla Borsky'ego na stanowisko menedżera kategorii opakowania analogowe w regionie EMEA. Podlega on Manuelowi Schruttowi, szefowi działu opakowań w Fujifilm EMEA.

Na nowym stanowisku dr Borsky będzie zarządzał wszystkimi produktami analogowymi w całym portfolio produktów Fujifilm przeznaczonych do zastosowań opakowaniowych, w tym farbami fleksograficznymi, płytami do druku i systemami utrwalania. Będzie obsługiwać obecnych i potencjalnych klientów, partnerów i zespoły sprzedaży firmy Fujifilm w zakresie wszystkich tematów technicznych i związanych z produktami. Będzie również zarządzać i rozwijać sieć partnerską Fujifilm dla tych asortymentów produktów, aby umożliwić zespołom sprzedaży firmy oferowanie swoim klientom w pełni kompleksowych rozwiązań.

Dr Karl Borsky ma ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe w branży opakowań. Zaczynał w firmie Sun Chemical, gdzie był częścią zespołu badawczo-rozwojowego pracującego nad recepturą farb i atramentów. Następnie przez ponad 14 lat pracował dla giganta opakowaniowego Constantia Teich, zdobywając duże doświadczenie w dziedzinie opakowań analogowych i cyfrowych. Przed dołączeniem do Fujifilm pracował dla firmy pigmentowej Habich, zajmując się rozwojem produktu.

Jest dobrze znany i szanowany w sektorze poligraficznym, co pomoże mu rozszerzyć kontakty firmy Fujifilm z partnerami i klientami, nierozerwalnie związane ze zwiększaniem sprzedaży. Odwiedzi obecnych i potencjalnych klientów i partnerów, nawiązując nowe relacje, aby pomóc firmie Fujifilm w ciągłym rozwoju. Będzie również pracował nad wspieraniem synergii unikatowych rozwiązań analogowych i cyfrowych firmy Fujifilm.

Dr Karl Borsky komentuje: Jestem bardzo podekscytowany pracą w Fujifilm. Znam Manuela i wielu innych w branży z przeszłości, więc bardzo się cieszę, że będę mógł odnowić z nimi kontakt. Nie mogę się także doczekać pracy z nowymi ludźmi i tworzenia nowych relacji. Przez ostatnie dziesięć lat byłem klientem takich firm jak Fujifilm, więc doskonale wiem, jak pracować z potencjalnymi partnerami i klientami.

Manuel Schrutt, szef działu opakowań, Fujifilm EMEA, dodaje: Mianowanie Karla jest kolejnym kamieniem milowym w szerszej strategii Fujifilm promującej firmę jako zintegrowanego dostawcę opakowań. Doświadczenie i kontakty Karla dowodzą, że idealnie pasuje do tej roli. Jego kompetencje są bardzo cenione w Fujifilm i jesteśmy naprawdę podekscytowani, że mamy go u siebie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm