Skanery Epson zdobyły 7 nagród DataMaster Lab
26 lip 2022 11:07

W momencie, gdy coraz więcej organizacji docenia wagę digitalizacji dokumentów, nagrody DataMaster Lab Awards potwierdzają wszechstronność i jakość produktów firmy Epson.

W serii rygorystycznych testów przeprowadzonych przez uznany, niezależny instytut badawczy DataMaster Lab firma Epson otrzymała aż siedem nagród DataMaster Lab 2022 Awards, które potwierdzają jakość i przydatność jej produktów. Nagrody te przyznawane są w czasie, gdy digitalizacja dokumentów - wspierając zdalne i hybrydowe środowiska pracy oraz zwiększając efektywność obiegu i bezpieczeństwa informacji - uzyskuje coraz większe znaczenie.

Produkty Epson zostały docenione w takich kategoriach jak „Najlepsza jakość obrazu”, „Najprostsze w obsłudze” czy „Największy komfort użytkowania”. Potwierdza to, że spełniają one potrzeby zarówno użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zwycięskie skanery to:

  • Epson DS-360W           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N            Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-32000           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-30000           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N            Największy komfort użytkowania
  • Epson DS-32000           Najprostszy w obsłudze skaner
  • Epson DS-30000           Najprostszy w obsłudze skaner

Niezmiernie się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione przez tak szanowany i profesjonalny instytut badawczy co potwierdziło zarówno wartość biznesową, którą oferują jak i przyjazność ich obsługi – powiedział Szymon Kaczorowski z firmy Epson.

Komentując jakość obrazu, Edward Bilson z DataMaster powiedział: Większość producentów urządzeń do obrazowania oferuje sposoby kompresowania plików, które mogą zmniejszać ich rozmiar i nawet ponad dziesięciokrotnie obniżyć koszt ich przechowywania.  Niestety tworzenie jak najmniejszych plików często odbywa się kosztem jakości samych obrazów. Nagrodzone skanery generują małe i łatwe do przechowywania w chmurze pliki PDF, a jednocześnie gwarantują świetną jakość.

Zapytany o nagrodzone urządzenia w kategorii „Największy komfort użytkowania” Bilson powiedział: Jak wykazały niezależne testy DataMaster Lab, skanery, które wyróżniono tą nagrodą - w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami - mają szeroką gamę intuicyjnych funkcji i są bardzo proste w obsłudze.  Przekłada się to na łatwość i efektywność użytkowania.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

error: Kopiowanie zabronione!
cript>