Cosmo First mianuje nowego dyrektora biznesowego
27 lip 2022 09:12

Cosmo First Limited, globalny koncern z 40-letnią historią, właściciel spółek zależnych takich jak Cosmo Films, Cosmo Speciality Chemicals, Zigly oraz Cosmo Foundation, poinformował o mianowaniu Kulbhushana Malika na stanowisko globalnego dyrektora biznesowego ds. folii. Wcześniej pracował on jako dyrektor operacyjny ds. międzynarodowych przedsiębiorstw.

Kulbhushan, doświadczony lider biznesu z ponad 24-letnim stażem, przychodzi do Cosmo Films z bogatym doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych, na których odpowiadał za kwestie finansów i rozwoju biznesu, oraz z udokumentowanym doświadczeniem w sektorze produkcji.

Ogłaszając nominację Pankaj Poddar, dyrektor generalny Cosmo First, powiedział: Kulbhushan nie tylko wnosi integralny wkład w rozwój Cosmo Films, ale dzięki swemu przywództwu, strategii i smykałce do biznesu pomaga w jego przeprowadzeniu. Jestem przekonany, że pod jego przewodnictwem Cosmo First będzie nadal osiągała swoje strategiczne cele biznesowe. 

Kulbhushan Malik mówi o swojej nowej roli: Cosmo jest liderem pod względem innowacyjności oraz możliwości wytwórczych w branży opakowań. Cieszę się na współpracę z zespołem i wykorzystanie jego potencjału do poszukiwania wyzwań i wytrwania przy naszym zobowiązaniu dotyczącym jakości, zaufania i innowacji oraz naszym podejściu skoncentrowanym na konsumencie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Cosmo First

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>