EyeC na Labelexpo Americas 2022
18 sie 2022 13:34

Firma EyeC zapowiedziała swój udział w tegorocznych targach Labelexpo Americas w Chicago, które odbędą się w dniach 13-15 września. Globalny ekspert w dziedzinie systemów wizyjnych służących do inspekcji druku zaprasza zainteresowanych do odwiedzin swego stoiska, na którym pokaże własne innowacje i podzieli się informacjami na temat najnowszych rozwiązań i usług.

Hasłem tegorocznego Labelexpo Americas, największego w Ameryce Północnej i Południowej wydarzenia targowego skierowanego do branży druku etykiet i opakowań, będzie „Turn your converting playbook from good to great”. Szczycąca się mianem jedynego globalnego dostawcy zapewniającego kontrolę jakości w kompletnym procesie projektowania i druku, firma EyeC oferuje klientom narzędzia kontroli w formie rozwiązania systemowego „od jednego dostawcy”. Na firmowym stoisku i we współpracy z partnerami firma z Hamburga zaprezentuje branżowej publiczności zróżnicowane i unikalne portfolio produktów i usług. Zwiedzający mogą spodziewać się demonstracji na żywo rozwiązania EyeC ProofRunner do 100 proc. inspekcji online. Zainstalowany na maszynie drukującej, bobiniarce lub urządzeniach do uszlachetniania system gwarantuje wyjątkowo szybką i precyzyjną 100 proc. inspekcję druku etykiet i opakowań giętkich na wstęgach o szerokości do 5,5 stóp. Dzięki inteligentnym funkcjom i bardziej nowoczesnemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemy EyeC stale podnoszą efektywność pracy operatora.
Wśród wystawianych urządzeń znajdzie się również wykorzystująca skaner linia EyeC Proofiler DT, która skanuje wydruki o maksymalnych wymiarach 4x3 stopy. Będą też pokazy działającego w środowisku chmury oprogramowania do korekty grafik EyeCProofText oraz EyeC Proofiler Graphic, które po zintegrowaniu z systemem worfklow – takim jak HYBRID Cloudflow - automatycznie porównuje całą zawartość plików gotowych do druku lub plików Step-and-Repeat z zatwierdzonymi pracami graficznymi. Firma obiecuje, że to nie wszystkie atrakcje szykowane przez nią na targi w Chicago.

Dr Jürgen Klicker, prezes EyeC America, podkreśla: W EyeC cieszymy się, że po dwóch latach na tegorocznych Labelexpo Americas znowu spotkamy się z parterami biznesowymi i zainteresowanymi stronami. Targi są doskonałą platformą do zaprezentowania naszej głównej grupie docelowej swoich znakomitych produktów i elastycznych rozwiązań.

Opracowano na podstawie informacji firmy EyeC