Integracja EFI Fiery Command WorkStation z IQ Cloud
24 sie 2022 09:12

EFI Fiery, cyfrowy front-end (DFE) firmy Electronics For Imaging, Inc. (EFI) w nowej wersji 6.8 stacji roboczej EFI Fiery Command WorkStation wprowadził nowe, zaawansowane funkcje i dodatkowe ulepszenia wydajności dla firm poligraficznych.

Integracja z chmurą EFI IQ daje użytkownikom Command WorkStation możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania niestandardowych ustawień interfejsu użytkownika, lokalnych ustawień wstępnych i szablonów impozycji. Jednym kliknięciem mogą zaprosić innych użytkowników Command WorkStation w ich drukarni lub w innych lokalizacjach firmy do pobrania i zainstalowania wspólnych ustawień i zasobów. Sklep można zoptymalizować dla wszystkich użytkowników, nawet w wielu lokalizacjach, w celu szybszego i bardziej elastycznego sposobu spójnego zarządzania zadaniami, mając pewność, że konfiguracje są bezpiecznie zapisywane na firmowym koncie EFI IQ w chmurze.

EFI IQ dla lepszego zarządzania biznesem i skutecznej kontroli

Korzystając z tego samego konta EFI IQ, menedżerowie mogą z łatwością używać aplikacji w chmurze, aby wyodrębniać poszczególne dane swojej drukarni, minimalizować wąskie gardła, optymalizować wykorzystanie sprzętu i na bieżąco śledzić wydajność.

Funkcje dostępne bezpłatnie do użytku z nieograniczoną liczbą arkuszowych maszyn cyfrowych:

• EFI IQ Dashboard, aplikacja, która zapewnia spersonalizowany widok stanu maszyny, materiałów eksploatacyjnych i zadań;

• EFI Insight, aplikacja, która pomaga menedżerom przekształcać dane dotyczące trendów w produkcji druku w przydatne analizy, które napędzają rozwój firmy;

• EFI Notify, aplikacja dostarczająca alerty o zdarzeniach blokujących produkcję i umożliwiająca automatyczną dystrybucję raportów produkcyjnych;

• EFI Go, aplikacja mobilna, która dostarcza dane z pulpitu nawigacyjnego EFI IQ i wysyła powiadomienia monitorując operacje.

Nowa wersja Command WorkStation to ważny kamień milowy w naszej strategii poprawy możliwości Fiery dzięki usługom w chmurze EFI IQ — powiedział John Henze, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie EFI Fiery i dodał: Dzięki znanemu interfejsowi Command WorkStation użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do usług w chmurze, aby lepiej zarządzać zarówno zadaniami drukowania, jak i całą działalnością.

Wydajniejsze i szybsze zarządzanie zadaniami

Drukarnie zyskują również elastyczność i możliwość szybszej konfiguracji zadań dzięki nowej funkcji selektywnych ustawień wstępnych dostępnej w programie Command WorkStation 6.8. Użytkownicy mogą definiować ustawienia, które dotyczą wybranych aspektów pracy, pozostawiając wszystkie inne oryginalne ustawienia. Korzystanie z ustawień wstępnych serwera może skrócić czas przygotowania przychodzących plików i przygotowania zadań do produkcji o 80 proc.

Dodatkowe funkcje wprowadzone do wersji 6.8 spotkały się z dobrym przyjęciem przez klientów. Jak skomentował Darin Lerbs, architekt rozwiązań druku produkcyjnego w Marco, firmie zajmującej się sprzedażą i usługami technologicznymi EFI z siedzibą w Minneapolis mówi: Wspaniale jest widzieć kilka sugerowanych przeze mnie i moich klientów funkcji dostępnych w nowej wersji Command WorkStation. Mnie bardzo pomaga w pracy możliwość zmiany kolejności serwerów i łatwe przeglądanie adresów IP. A moi klienci z pewnością docenią możliwość sprawdzenia, ile czasu zajmie ukończenie każdego zadania – to z pewnością pomoże im zaplanować obciążenie pracą.

Najnowszą wersję programu EFI Fiery Command WorkStation można pobrać bezpłatnie ze strony firmowej producenta, gdzie dostępnych jest także więcej informacji na temat zaawansowanych rozwiązań EFI do druku cyfrowego.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI