„Peak Performance Print Experience” powraca
20 wrz 2022 11:36

Po sukcesie pierwszej edycji Peak Performance Print Experience w 2021 r., firma Fujifilm zorganizuje drugie wydarzenie zaplanowane na 29 września 2022 r. w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku w Brukseli.  Peak Performance Print Experience gromadzi firmy poligraficzne z całej Europy, aby mogły bezpośrednio poznać najnowsze rozwiązania w szybko powiększającej się ofercie Fujifilm w dziedzinie druku cyfrowego.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowane nowe urządzenie Jet Press 750S High Speed Model firmy Fujifilm, a także wiele zupełnie nowych funkcji i rozwiązań. Odbędą się również pokazy na żywo najszybszej, najbardziej wydajnej i opłacalnej, wysokiej jakości atramentowej maszyny drukującej w formacie B2 na rynku.

Zostaną pokazane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic, atramentu i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub indywidualnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych. W ramach oferty druku firmy Fujifilm odbędzie się też prezentacja na żywo z przejętego niedawno europejskiego integratora systemów atramentowych, FUJIFILM Unigraphica. 

Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć nową gamę cyfrowych maszyn tonerowych Revoria od Fujifilm. Zostanie również zaprezentowany na żywo nagradzany model Revoria Press PC1120, który oferuje przedstawicielom profesjonalnego rynku druku wysokiej jakości najszerszą gamę opcji zdobienia w swojej klasie. Ma on pomóc firmom poligraficznym wyprzedzać konkurencję, rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w sześciu kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Podczas wydarzenia zostanie też pokazana seria Revoria Press E1, monochromatyczna drukarka produkcyjna z szeregiem funkcji zwiększających produktywność i wyjątkową jakością obrazu. Uczestnicy będą mogli zobaczyć wiele nowych zastosowań, które można osiągnąć dzięki gamie Revoria. Zostaną także omówione nowe partnerstwa z EFI, XMPie i ColorLogic. 

Klient Fujifilm, Henning Rose, dyrektor generalny firmy Wegner GmbH, pokaże na własnym przykładzie, w jaki sposób zarówno Jet Press, jak i Revoria pomogły przekształcić jego firmę. Odbędzie się też pierwsza prezentacja i zapowiedź techniczna nowego urządzenia POD, które ma zostać oficjalnie wprowadzone na rynek w dalszej części tego roku.

Ponadto zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia w rosnącej gamie rozwiązań Fujifilm w zakresie etykiet i opakowań, a także odbędzie się demonstracja na żywo z Japonii przygotowywanej maszyny do opakowań giętkich Jet Press FP790.

Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions, FUJIFILM Europe: Cieszymy się, że możemy powitać ludzi z powrotem na wydarzeniu Peak Performance Print Experience. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces i z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować nasze absolutnie najnowsze technologie na tegorocznym wydarzeniu. Maszyny Jet Press 750S High Speed Model i Revoria są liderami na rynku pod względem jakości i wydajności, a nasze rozwiązanie do druku oferuje elastyczność w zakresie cyfrowej transformacji. Z przyjemnością zaprezentujemy naszą obszerną ofertę w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku, aby zademonstrować, w jaki sposób firmy poligraficzne mogą osiągnąć najwyższą wydajność druku dzięki technologii Fujifilm.

Aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, zapraszamy na stronę www.PeakPerformancePrint.com

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm