Kodak Prinergy Workflow na konferencji GUA 2022
22 wrz 2022 13:26

Po trzyletniej przerwie firma Kodak organizuje konferencję European Graphic Users Association (GUA). Stowarzyszenie GUA to ogólnoświatowa organizacja, której celem jest udostępnianie użytkownikom rozwiązań Kodak Prinergy Workflow narzędzi i wiedzy niezbędnych do codziennej pracy oraz odnoszenia sukcesów. Konferencja odbędzie się w Monachium w dniach 12-14 października.

Jim Continenza, prezes i dyrektor generalny firmy Kodak, będzie gospodarzem 14. edycji Europejskiej Konferencji GUA. Wydarzenie skupi się na tym, w jaki sposób oprogramowanie do automatyzacji przepływu pracy Kodak Prinergy wprowadza innowacje, mające na celu uczynienie drukowania bardziej wydajnym i opłacalnym dla klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Wydarzenie ma zaoferować atrakcyjną mieszankę dyskusji panelowych, prezentacji, demonstracji produktów; ma stać się okazją do przyjrzenia się najnowszym rozwiązaniom firmy Kodak w zakresie przepływu pracy, w tym opartemu na chmurze rozwiązaniu Kodak Prinergy On Demand Access SAAS i ofertom hybrydowym.

Uczestnicy konferencji usłyszą od Jima Continenzy najnowsze informacje o branży poligraficznej oraz poznają rolę, jaką Kodak zamierza odegrać w pomaganiu swoim klientom w utrzymaniu sukcesu i rentowności. Jim Barnes, Chief IT Implementation Officer firmy Kodak, ma szczegółowo przedstawić, w jaki sposób technologie Prinergy i Cloud zmieniają sposób działania drukarń i co mogą one zrobić, aby przygotować się na przyszłość.

Inne tematy, które będą poruszane na konferencji:

  • Eksperci firmy Kodak przedstawią kluczowe elementy Prinergy, które mogą mieć wpływ na wydajność i rentowność drukarni
  • Optymalizacja atramentu i Kodak Colorflow – jak inteligentna konwersja kolorów i kontrola tonalna zmniejszają koszty pracy oraz ograniczają marnotrawstwo surowców bez pogorszenia jakości
  • Korzyści wynikające z kompleksowego przepływu pracy – jak zmaksymalizować wydajność dzięki rozwiązaniu, które integruje wszystkie aspekty działalności biznesowej w jeden usprawniony przepływ pracy
  • Analityka – jak wyciągnąć wnioski z danych o przepływie pracy i wykorzystywać je do osiągania sukcesów i rentowności
  • Double Down on Digital – jeden zintegrowany workflow Prinergy dla wszystkich procesów druku, w tym druku cyfrowego

Ponadto uczestnicy będą mogli brać udział w indywidualnych dyskusjach z ekspertami firmy Kodak, aby uzyskać porady dotyczące konkretnych tematów lub problemów, które chcą rozwiązać.

Cieszymy się, że ponownie możemy zaprosić użytkowników rozwiązań Kodak na europejską konferencję GUA — powiedział Jim Continenza i dodał: Oferując możliwości dzielenia się wiedzą i nawiązywania kontaktów, konferencja zapewni uczestnikom dostęp do aktualnych informacji na temat najnowszych technologii, rozwiązań Kodak Workflow Software oraz zmieniających się wymagań rynku druku.

Opracowano na podstawie informacji firmy Kodak

 

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>