Katalogowa nowość –  joomp.pl
3 sty 2023 11:22

Portal joomp.pl rozwija się nie tylko w sieci! Już na początku 2023 roku ukaże się pozycja drukowana z ofertami dostawców produktów reklamowych. Katalog joomp.pl będzie wydawany raz w roku, a jego dystrybucja będzie miała miejsce na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce, m.in. podczas warszawskich targów RemaDays i Festiwalu Marketingu oraz na wielu konferencjach branżowych.

Na jego stronach znajdą się najciekawsze oferty polskich producentów produktów reklamowych zawierające zdjęcia oraz dane kontaktowe firmy. Drukowany katalog joomp.pl to nie tylko praktyczne narzędzie dla dystrybutorów, którym z pewnością ułatwi on codzienną pracę jako źródło inspiracji i najnowszych trendów na polskim rynku reklamy. Katalog joomp.pl to także skuteczne narzędzie całorocznej promocji dla reklamodawców, których oferta trafi do aktywnych firm z branży reklamowej w Polsce.

Kontakt dla zainteresowanych dołączeniem do portalu joomp.pl oraz umieszczeniem swojej reklamy: info@joomp.pl lub pod numerem telefonu 508 630 007.

Termin zgłaszania ofert do katalogu mija 11.01.2023. 

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC