Trwa odliczanie do CONNECT 2023
20 sty 2023 15:29

Firma eProductivity Software (ePS), jeden ze światowych liderów w dziedzinie technologii transformacyjnych stworzonych specjalnie z myślą o wzmocnieniu pozycji przemysłu opakowaniowego i poligraficznego, odlicza dni do konferencji CONNECT 2023. Wydarzenie zaplanowane w terminie 23-26 stycznia odbędzie się w Las Vegas.

Stworzona pod hasłem przewodnim „Empower, Evolve, Excite” konferencja posłuży jako platforma startowa dla pomyślnego i zyskownego roku 2023. Jej celem jest ułatwienie współpracy, edukacja i promocja innowacji wśród użytkowników nowoczesnych technologii działających w branżach poligraficznej i opakowaniowej.

W miarę narastania emocji związanych z flagowym wydarzeniem, do grona wystawców dołączyli kolejni partnerzy -  24 firmy i organizacje. Wśród nich znalazły się: HP, Ricoh, Agfa Offset, Canon, EFI, ISCorp, Esko, EFI Fiery, Hybrid Software, OneVision, Picsart, Progress, Loyalty Loop, PlanProphet, Print Speak, Van Data, Flexible Packaging Association, PRINTING United Alliance, UN Global Impact, Print and Graphics Scholarship Foundation. Skład sponsorów świadczy o wyjątkowym charakterze tego wydarzenia oraz stabilnych partnerstwach kultywowanych przez ePS w ekosystemie opakowań i druku.

Jeden z uczestników ePS CONNECT, Brian Hite, dyrektor i współzałożyciel Image Options, tak skomentował nadchodzące spotkanie: Jestem podekscytowany uczestnictwem w tegorocznym ePS CONNECT. Każdego roku, w którym uczestniczyłem w tej imprezie, wracałem do biura pełen energii, pozostając pod wrażeniem przemówień, prezentacji, sesji grupowych i rozmów prowadzonych ze społecznością uczestników Connect. To wydarzenie jest obowiązkową pozycją w moim kalendarzu!

Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektor generalny ePS, powiedział: Ten dzień już prawie nadszedł, jesteśmy niesamowicie podekscytowani widząc, jak nasza wizja ePS CONNECT staje się rzeczywistością. Wiemy, że niesamowite sesje edukacyjne, przemówienia programowe nie tylko przyniosą naszym użytkownikom dużą wartość, ale staną się okazją do nawiązywania kontaktów, prowadzenia rozmów i budowania relacji między klientami ePS. To wszystko naprawdę zwiększa korzyści płynące z udziału w CONNECT. Spodziewamy się, że w tym roku efekt będzie jeszcze bardziej wyraźny, ponieważ skupimy się na portfolio oprogramowania oraz wyjątkowych możliwościach współpracy i integracji.

Opracowano na podstawie informacji ePS