Współpraca OKI Europe z Kernow Coatings i Baker Materials
1 lut 2023 13:58

Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.

OKI, kontynuując rozwój firmy w segmencie rozwiązań do druku etykiet we własnym zakresie na żądanie, obserwuje zwiększony popyt na specjalistyczne nośniki — szczególnie pod względem trwałości. Staramy się pomóc klientom w pozyskiwaniu i tworzeniu wytrzymałych etykiet, które mogą być narażone na działanie różnych czynników takich jak środki chemiczne, woda, ścieranie itp. Syntetyczne, wytrzymałe nośniki oferowane przez Kernow Coatings dają znakomite efekty na drukarkach OKI i doskonale zaspokajają jakościowe wymagania klientów w różnych segmentach: od kosmetyków, poprzez paszporty dla roślin, etykiety na butelki od piwa, aż po wiele innych zastosowań. Dzięki temu firmy mogą drukować na żądanie i we własnym zakresie szeroką gamę różnych etykiet – mówi Rob Brown, dyrektor ds. rozwoju Pro Series w OKI na region EMEA.

Firma Baker Materials doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest możliwość szybkiego i łatwego pozyskiwania nośników w formacie „gotowym do druku”. Dlatego ma w swoim asortymencie materiały Kernow zatwierdzone do użytku w drukarkach OKI z serii Pro10xx. Dzięki imponującemu doświadczeniu i obiektom najwyższej klasy Bakers oferujeszeroki zakres formatów nośników gotowych do użycia na drukarkach etykiet OKI z serii Pro10 drukujących z roli na rolę dodaje Rob Brown.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI