International Paper na liście magazynu „Fortune”
6 lut 2023 11:20

Spółka International Paper już po raz 20. znalazła się na liście najbardziej podziwianych firm świata magazynu „Fortune”. Lista jest ostatecznym raportem na temat reputacji korporacyjnej.

International Paper obchodzi w tym roku 125-lecie. Przez cały ten czas odgrywaliśmy kluczową rolę w wytwarzaniu zrównoważonych produktów, po które konsumenci sięgają każdego dnia. Nasi założyciele byliby bez wątpienia dumni z tego, że firma znalazła się na liście najbardziej podziwianych przedsiębiorstw magazynu „Fortune” już po raz dwudziesty — powiedział Mark Sutton, prezes i dyrektor generalny International Paper i dodał: Chcę podziękować naszemu zespołowi ds. własności intelektualnej za to osiągnięcie, za ich zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa, sukcesu i zrównoważonego rozwoju naszej firmy.

„Fortune” gratuluje wszystkim firmom, na które zagłosowali konkurenci i koledzy w uznaniu ich osiągnięć, co sprawiło, że trafiły na listę najbardziej podziwianych firm świata 2023 Fortune, a także zyskały uznanie w szerszych kręgach biznesu trafiając do 50 najlepszych All-Stars – powiedziała redaktor naczelna „Fortune” Alyson Shontell.

Opracowano na podstawie informacji portalu Pulpapernews.com