Scodix rozszerza globalny zespół sprzedaży
24 lut 2023 09:17

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bardziej ekonomiczne i zrównoważone uszlachetnianie cyfrowe, jakie obserwujemy na rynku, Scodix asertywnie rozszerza swój globalny zespół i infrastrukturę rozwoju biznesu, powołując do swojego zespołu trzy nowe osoby.

Zatrudnienie nowych pracowników następuje w związku ze znacznym wzrostem firmy Scodix, który nastąpił po wprowadzeniu na rynek systemu w formacie B1 Scodix Ultra 6000, opartego na nowym systemie SHD. Wielu dostawców z branży poligraficznej i opakowaniowej zainwestowało w ten i inne systemy Scodix, doceniając sprawdzone argumenty biznesowe przemawiające za zastąpieniem analogowych metod uszlachetniania, a jednocześnie korzystając z zalet zrównoważonego rozwoju.

Z radością witamy Sławomira, Paolo i Xaviera w naszym zespole - mówi Mark Nixon, EVP Sales and Marketing. - Ich bogate doświadczenie i znajomość branży będą nieocenione w miarę dalszego rozwoju naszej działalności. Odkąd jakiś czas temu wprowadziliśmy większy format B1/41 cala, a teraz wraz z podniesieniem jakości Scodix Foil, potrzebujemy dodatkowego wsparcia, aby sprostać potrzebom drukarń opakowaniowych i wydawniczych. Nasz zespół jest nastawiony na doradztwo w zakresie zastąpienia analogowych metod uszlachetniania technologią cyfrową.

Nowo mianowani pracownicy, z udokumentowanymi sukcesami na swoich rynkach, wnoszą do firmy Scodix wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Xavier Bastie, jako nowy kierownik sprzedaży na Francję i wszystkie kraje francuskojęzyczne, będzie odpowiedzialny za rozszerzenie działalności Scodix na rynku francuskim. Po ukończeniu szkoły poligraficznej we Francji, Xavier Bastie spędził 23 lata swojej kariery na różnych stanowiskach w branży poligraficznej.

Paolo Tettamanti, nowy kierownik sprzedaży we Włoszech, będzie kierował działaniami sprzedażowymi firmy w tym kraju. Przez ponad trzy dekady pracy w branży graficznej Paolo Tettamanti zajmował różne stanowiska w międzynarodowych firmach, ostatnio przechodząc od tradycyjnych systemów druku analogowego do technologii druku cyfrowego.

Tymczasem Sławomir Iwanowski skupi się na budowaniu i zarządzaniu globalnymi kanałami firmy w roli global channel director. Jego bogate doświadczenie w generowaniu wzrostu przychodów i rentowności ze sprzedaży bezpośredniej i pośredniej pochodzi z wiodących firm z branży technologii druku, w tym HP, Xerox i Kodak.

Wraz z dołączeniem nowych członków zespołu Scodix jest dobrze przygotowany do dalszego rozwoju i sukcesu w Europie i poza nią. Zaangażowanie firmy w ekonomiczne, przyjazne dla środowiska i innowacyjne cyfrowe uszlachetnianie pozostanie na pierwszym planie jej działań, zapewniając firmom najlepsze możliwe rozwiązania dla ich potrzeb związanych z uszlachetnianiem druku.

Opracowano na podstawie informacji firmy Scodix