Firma Trotec stawia na dostępność w całej Polsce
27 mar 2023 12:06

W kwietniu 2023 firma Trotec organizuje dwa wydarzenia, które mają na celu dotarcie do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce – wiosenną trasę laserową z urządzeniem Rayjet 50 oraz otwarcie nowego showroomu w Bydgoszczy.

Wiosenna trasa laserowa – w kwietniu specjalista Trotec wyrusza w podróż po Polsce z grawerką i wycinarką Rayjet 50

Rayjet 50 jest niedrogą i kompaktową grawerką laserową wyposażoną w źródło lasera CO2. Służy do grawerowania oraz cięcia laserowego rozmaitych materiałów takich jak: drewno, papier, tkaniny, tworzywa sztuczne, metale i wiele więcej. Doskonale sprawdza się dla projektantów, jak również w szkołach i punktach świadczących usługi grawerskie.

Ponieważ nie dla wszystkich zainteresowanych funkcjonalnością urządzenia podróż do showroomów Trotec jest możliwa, producent postanowił wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców – zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących.

W dniach 11-28 kwietnia 2023 roku specjalista Trotec wyruszy w wiosenną trasę laserową z Rayjet 50. Osoby zainteresowane laserem i poradą ekspercką mogą umówić się na prezentację maszyny w wybranej przez siebie lokalizacji. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.troteclaser.com/pl lub skontaktować z firmą telefonicznie pod numerem: +48 22 339 35 39.

Plan wiosennej trasy laserowej:

11-14.04.2023 – województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

17-21.04.2023 – województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

24-28.04.2023 – województwa: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Otwarcie nowego showroomu Trotec w Bydgoszczy

14 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 firma Trotec zaprasza swoich klientów oraz osoby zainteresowane technologią laserową do świętowania uroczystego otwarcia showroomu w Bydgoszczy – trzeciej lokalizacji producenta laserów i materiałów grawerskich w Polsce (na zdjęciu - otwarcie showroomu w Katowicach).
Prezentacja laserów prowadzona przez ekspertów Trotec, poczęstunek i nagrody

Podczas bezpłatnego wydarzenia w nowej lokalizacji firma oferuje możliwość konsultacji z ekspertami oraz zapoznania się z działaniem grawerek i wycinarek laserowych: Speedy 100 CO2, Speedy 300 CO2 oraz Speedy 400 Run on Ruby CO2 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position; znakowarki SpeedMarker 300, ze źródłem lasera MOPA oraz przystępnej cenowo wycinarki laserowej Q400.

Goście będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest zestaw materiałów grawerskich Trotec o wartości 1000 PLN. Otrzymają też poczęstunek oraz upominki od organizatorów. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w darmowym wydarzeniu jest rejestracja na stronie https://www.troteclaser.com/pl.

Na co dzień showroom będzie pełnił funkcję miejsca spotkań dla zainteresowanych technologią Trotec, w którym organizowane będą m.in. szkolenia dla operatorów systemów laserowych oraz prezentacje demo dla klientów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Trotec