Nowy dyrektor operacyjny w Reprograf-Grafikus
29 mar 2023 08:14

Od 1 marca br. do zespołu firmy Reprograf-Grafikus SA dołączył Piotr Sławiński. Objął on funkcję dyrektora operacyjnego.

Piotr Sławiński jest doświadczonym menadżerem z ponad 20-letnim stażem w zarządzaniu zarówno zakładem produkcyjnym, jak i obszarem logistyki i łańcucha dostaw.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył uzyskawszy tytuł magistra na kierunku menedżerskim. Systematycznie poszerzał wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach, takich jak np. program Leader Acceleration Program prowadzony na Uniwersytecie Erasmus w Rotterdamie.

W 1999 roku dołączył do firmy Emig (późniejsze Refresco) w roli głównego specjalisty ds. logistyki i sprzedaży. W tym czasie aktywnie uczestniczył w rozwoju organizacji pod kątem personalnym, proceduralnym oraz inwestycyjnym (rozbudowa zakładów i magazynów). W 2012 roku awansował na stanowisko dyrektora zakładu Refresco w Kozietułach Nowych, gdzie był odpowiedzialny za planowanie i zarządzanie produkcją. Po czterech latach objął stanowisko dyrektora łańcucha dostaw, które zajmował do końca 2022 roku będąc odpowiedzialnym za zarządzanie kluczowymi filarami łańcucha dostaw dla 3 zakładów zlokalizowanych w Polsce. Zajmował się w szczególności: planowaniem produkcji oraz zakupów, magazynowaniem, transportem, biurem obsługi klienta oraz prognozowaniem sprzedaży. Prywatnie Piotr Sławiński pasjonuje się jazdą na rowerze, wycieczkami górskimi, bieganiem, jest też fanem motoryzacji, w tym zwłaszcza wypraw motocyklowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus