Agfa Offset Solutions staje się ECO3
7 kwi 2023 13:17

ECO3 jest jednym z wiodących globalnych dostawców rozwiązań prepress dla branży druku offsetowego. Firma jest obecna na wszystkich etapach łańcucha wartości prepressu, oferując płyty offsetowe, folie, urządzenia i usługi, a także oprogramowanie i chemię. Pod skrzydłami nowego właściciela, funduszu AURELIUS, firma będzie miała taką samą strukturę organizacyjną oraz zespoły sprzedaży i obsługi klienta.

Podczas gdy nasza marka, logo i kolory zmieniają się, dla naszych klientów nie zmieni się nic - zapewnia Frederik Dehing, globalny szef sprzedaży w ECO3. - Mogą oni nadal polegać na swoim zaufanym kierowniku sprzedaży i inżynierze serwisowym, na innowacyjnym portfolio produktów, które kupują od ECO3 oraz na najwyższej wartości produktu i serwisu. Stąd nasze motto: You Print. We Care.

Z organizacjami sprzedaży bezpośredniej i serwisu w ponad 30 krajach, ze zdolnościami produkcyjnymi w Europie, obu Amerykach i Azji oraz z silnym wsparciem funduszu AURELIUS, ECO3 jest zobowiązana do zrównoważonego rozwoju istniejących i nowych inicjatyw biznesowych.

ECO3 doskonale podsumowuje to, za czym się opowiadamy: jesteśmy zaangażowani w ciągłe innowacje w zakresie produktów i usług oraz koncentrujemy się na trzech czasach ECO: Ekologia, Ekonomia i Dodatkowa Wygoda - lub ECO3 – podsumowuje Joan Vermeersch, globalny szef technologii i marketingu. - Dynamiczne logo wyraża zwinność firmy idącej do przodu, a nowe kolory korporacyjne - CMYK - są hołdem dla naszej branży.

Nowa nazwa marki będzie stopniowo wchodzić w życie.

Firma ECO3 jest jednym z wiodących, światowych dostawców systemów prepress dla przemysłu poligraficznego. Drukarnie komercyjne, gazetowe i opakowaniowe polegają na niej w zakresie szerokiej gamy zintegrowanych rozwiązań, począwszy od płyt i systemów CtP, poprzez oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy i drukiem, aż po chemię dla przygotowalni i druku.

Opracowano na podstawie informacji firmy ECO3.