Już jest! CalderaRIP V17
31 paź 2023 16:00

Najnowsza wersja RIP Caldera V17, jednego ze światowych liderów w dziedzinie oprogramowania do druku cyfrowego, przynosi ze sobą szereg innowacyjnych zmian, które znacznie podnoszą jakość i efektywność produkcji w drukarniach i agencjach reklamowych.

Najważniejsze zmiany w oprogramowaniu Caldera V17:

Caldera RIP V17 oferuje pełną dotychczasową funkcjonalność dla produkcji cyfrowych, umożliwiając korzystanie z zaawansowanych opcji m.in. zarządzania barwą, modułu ContourNesting umożliwiającego inteligentne rozmieszczenie obrazów, funkcji CutServer obsługującej rolowe plotery tnące, kalkulatora kosztów CostProof i wielu innych profesjonalnych rozwiązań. Jedyny RIP oferujący w standardzie zaawansowany silnik renderingu PDF – Adobe PDF Print Engine 6.

Elastyczna oferta subskrypcji

Każdy użytkownik ma możliwość dopasować korzystanie z VisualRIP do indywidualnych potrzeb – teraz Caldera w ofercie subskrypcji. To ekonomiczne rozwiązanie umożliwia korzystanie z oprogramowania już od 370 euro/rok*.

Pełne wsparcie od Caldera

Subskrybenci otrzymują pełne wsparcie od Caldera, włączając w to Help Desk, bezpośredni kontakt z technikami, dostęp do tutoriali i webinarów podnoszących kompetencje operatorów. Gwarantowana jest także bezpłatna aktualizacja i posiadanie najnowszej wersji VisualRIP.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy wyborze odpowiedniej subskrypcji oprogramowania RIP – skontaktuj się z nami. Więcej informacji...

* Oferta promocyjna subskrypcji jest ważna do 31.12.2023.