Atomyx – nowa platforma do zarządzania produkcją druku
6 lut 2024 11:04

Zespół Four Pees ogłasza wprowadzenie na rynek Atomyx - przełomowej, opartej na chmurze platformy do zarządzania produkcją poligraficzną. Oficjalna premiera odbyła się 5 lutego 2024 r. podczas wydarzenia REACT w Gandawie w Belgii.

Atomyx został stworzony w oparciu o wizję Connected Automation (połączonych automatyzacji), aby umożliwić zwiększenie rentowności procesu produkcji druku. Platforma w 100% oparta na chmurze zapewnia pełną skalowalność i połączenie pomiędzy wszystkimi etapami procesu produkcyjnego. Atomyx to platforma integracyjna jako usługa (iPaaS) stworzona specjalnie dla branży produkcji poligraficznej. Umożliwia użytkownikom integrację różnych źródeł danych, w tym platform internetowych, oprogramowania, aplikacji typu Software as a Service (SaaS) i danych lokalnych w ramach ujednoliconej usługi opartej na chmurze. W ten sposób umożliwia wszystkim jednostkom zaangażowanym w proces druku śledzenie produkcji na każdym etapie.

Przeniesienie zarządzania produkcją druku do chmury odblokowuje liczne opcje automatyzacji, poprawia obsługę klienta i zwiększa konkurencyjność na rynku. Platforma upraszcza dostęp do technologii, jest łatwo skalowalna i oferuje elastyczny cennik.

 

Opracowano na podstawie materiałów prasowych Four Pees