Oliver Becker szefem sprzedaży i serwisu w Grupie POLAR
6 lut 2024 15:00

Grupa POLAR mianowała Olivera Beckera na stanowisko szefa sprzedaży i serwisu w Grupie POLAR.

Od 1 lutego 2024 r. Oliver Becker będzie kierował działami sprzedaży, serwisu i marketingu Grupy POLAR. POLAR od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań w branży wykańczania druku, opracowuje wydajne systemy automatyzacji przemysłowych procesów cięcia i sztancowania. Firma zatrudnia około 350 pracowników na całym świecie w zakładach w Hofheim i Szanghaju (Chiny).

Oliver Becker posiada tytuł inżyniera mechanika. W ostatnim czasie był szefem działu druku produkcyjnego w Konica Minolta Business Solution Deutschland GmbH, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie działem. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży poligraficznej, zna ten sektor od podszewki, a szerokie kompetencje i doświadczenie na stanowiskach menadżerskich czynią go także ekspertem w dziedzinie sprzedaży (krajowej i międzynarodowej).

W swojej nowej roli Oliver Becker będzie podlegał bezpośrednio zarządowi Grupy POLAR. "Nie mogę się doczekać nowych wyzwań i ekscytujących zadań, które czekają na mnie w pracy dla globalnego lidera rynku" – mówi Becker.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych Grupy POLAR