Pierwszy klient Vanguard Digital inwestuje w VK3220T-HS
22 lut 2024 14:00

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pierwsze kroki mogą być onieśmielające. Ryzyko i niepewność związane z byciem pierwszym często powstrzymują firmy przed wypróbowaniem czegoś nowego. Jednak związana z tym nagroda jest zwykle warta zachodu. Właśnie dlatego, gdy nadszedł czas na inwestycję w nowy sprzęt, firma Pinnacle Custom Signs podjęła decyzję opartą na zaufaniu i zainwestowała w pierwszą maszynę Vanguard VK3220T-HS.

Dzięki inwestycji w nową maszynę drukującą firma Pinnacle Custom Signs chciała rozwiązać dwie kluczowe kwestie: zastąpić starzejący się sprzęt bardziej nowoczesną technologią i zająć się rosnącą liczbą zleceń dla swojej płaskiej maszyny drukującej. Jedną z naszych przewag nad konkurencją jest szybkość obsługi – powiedział Don Conklin, właściciel Pinnacle Custom Signs. – Sprawdziliśmy jedną lub dwie inne maszyny, ale ostatecznie Vanguard zaoferował nam wysokiej jakości produkt, który był nowością na rynku północnoamerykańskim i zapewnił nam kluczowe funkcje, których potrzebowaliśmy. (…) Vanguard pasuje do naszych podstawowych wartości i kompetencji: jakości usług i szybkości obsługi.

Firma Vanguard nie była nowością dla Pinnacle Custom Signs. Pierwsza maszyna Vanguard została sprzedana Pinnacle w 2016 r. Conklin tak skomentował tę współpracę: Zawsze mieliśmy świetne relacje z Vanguard i zawsze obsługiwali nas wyjątkowo dobrze. Nie było dla nas nikogo lepszego. Inwestycja w VK3220T-HS była łatwa dzięki siedmioletniemu zaufaniu i doświadczeniu z Vanguard Quality. Zwiększyliśmy ilość wydruków na naszej płaskiej maszynie drukującej. Prędkość tej maszyny jest 2-3 razy większa niż naszej starszej maszyny. Dodaliśmy również kilka głowic drukujących, ale jakość usług i jakość produktu jest powodem, dla którego wybraliśmy Vanguard.

VK3220T-HS to kompaktowa, przyjazna dla użytkownika maszyna UV-LED o wymiarach 126 x 80 cali (3,2 x 2 m), która oferuje prędkość do 3875 stóp kwadratowych na godzinę (ok. 360 m2) i rozdzielczość druku do 1800 dpi. Wyposażona w głowice drukujące Kyocera KJ4A z technologią zmiennej kropli i możliwości drukowania kroplami o wielkości 4 pikolitrów, VK3220T-HS oferuje dobrą jakość druku z lepszymi gradientami kolorów i możliwością wygładzania.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pierwsza maszyna drukująca VK3220T-HS trafiła do Pinnacle Custom Signs – powiedział Jim Peterson, dyrektor operacyjny i partner założyciel Vanguard Digital Printing Systems. – Ta maszyna jest naprawdę rewolucyjna i stanowi przykład ośmiu lat rozwoju, specjalizacji, innowacji i ciężkiej pracy. Pinnacle jest naszym fantastycznym klientem i jesteśmy wdzięczni za ich nieustające zaufanie do naszych produktów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata obsługi i wspierania naszych wieloletnich przyjaciół.

Conklin podsumował, mówiąc: Zamierzamy nadal się rozwijać i nadal być siłą w branży. Gdy będziemy szukać dodatkowych możliwości maszyn, zawsze w pierwszej kolejności będziemy patrzeć na Vanguard.

Opracowano na podstawie informacji firmy Vanguard Digital Printing Systems