Nilpeter zaprezentuje nowe maszyny z linii FA
26 lut 2024 08:00

Firma Nilpeter ogłosiła swój udział jako wystawca na targach Labelexpo Americas 2024, dedykowanych dla branży druku etykiet i opakowań w USA. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 września w Donald E. Stephens Convention Center w Rosemont, w stanie Illinois.

Powracając na Labelexpo Americas, Nilpeter zaprezentuje najnowsze innowacje w technologii druku fleksograficznego z demonstracjami na żywo zarówno nowej maszyny fleksograficznej FB-14/17, jak i FA-26.

Zautomatyzowana maszyna FA-26 o szerokości 26 cali (66,04 cm) zadebiutowała na targach Labelexpo Europe 2023. Została zaprojektowana do zastosowań w krótkich seriach w zakresie opakowań giętkich, rękawów termokurczliwych i etykiet.

Lenny DeGirolmo, prezes Nilpeter USA, powiedział: Powrót na Labelexpo Americas symbolizuje naszą aktywność na rynku amerykańskim i nasz zapał do zaprezentowania  najnowszych technologii. FB-14/-17 i FA-26 pokazują nasze zaangażowanie w innowacje, cyfryzację i automatyzację, uzupełnione o naszą koncepcję Digital Shadow dla ulepszonej ekstrakcji danych i nie tylko. Maszyny te ucieleśniają naszą inicjatywę, jeśli chodzi o dostarczanie klientom najbardziej zaawansowanych rozwiązań.

Udział w targach Labelexpo Americas pozwala nam na bezpośredni kontakt z branżą na wielką skalę. Przewidujemy trzy ekscytujące dni dzielenia się wiedzą, nawiązywania kontaktów i demonstrowania naszych możliwości.

Tasha Ventimiglia, dyrektor wydarzenia Labelexpo Americas 2024, skomentowała: Jesteśmy zachwyceni, widząc Nilpeter z powrotem na Labelexpo Americas. Automatyzacja i cyfryzacja procesu fleksograficznego oraz szersze wstęgi zoptymalizowane pod kątem opakowań elastycznych i rękawów termokurczliwych to kluczowe tematy tegorocznych targów, których celem jest kształtowanie przyszłości branży druku etykiet i opakowań.

Opracowano na podstawie informacji organizatora Labelexpo Americas 2024