Vanguard Europe partnerem Pixia na targach FESPA 2024
1 mar 2024 08:00

Vanguard Europe ogłosił swoją obecność na targach FESPA Global w Amsterdamie, gdzie będzie dzielił stoisko ze swoim partnerem, Pixia BV, w dniach 19-22 marca 2024 r.

Holenderska firma Pixia, która ma swoją siedzibę w Vianen w regionie Utrechtu, wraz z Vanguard Europe zaprezentuje najnowsze wiadomości dotyczące produktów, oprogramowania i usług, a także instalacji. Zaprezentowane zostaną rozwiązania roll-to-roll i flatbed.

Założona 14 lat temu firma Pixia ma bogate doświadczenie w dziedzinie wielkoformatowych materiałów do druku, laminatów, folii magnetycznych i tapet, obsługując producentów oznakowania, a także dużych dostawców usług druku online.

Vanguard Europe jest spółką zależną Vanguard Digital Printing Systems Corp z Lawrenceville, w stanie Georgia, w USA. Założona pod koniec 2021 r. Vanguard Europe ma na celu powtórzenie sukcesu sprzedażowego swojej spółki macierzystej, która zainstalowała ponad tysiąc systemów druku LFP w obu Amerykach. Osiąga się to poprzez wykorzystanie wiedzy swoich sprzedawców, dystrybutorów i innych partnerów. Przemysłowe systemy druku płaskiego i systemy roll-to-roll firmy Vanguard są wykorzystywane na rynkach, takich jak oznakowanie, dekoracja, sprzęt biznesowy, przemysł i opakowania.

FESPA Global 2024 stanowi kolejny ważny kamień milowy dla Vanguard, ponieważ nadal rozwijamy rentowną działalność wraz z klientami na obsługiwanych przez nas rynkach – powiedział Fabian Sottsas, dyrektor zarządzający Vanguard Europe. – Partnerstwo z Pixia na targach stanowi kolejną okazję do podkreślenia naszego zaangażowania w segmencie LFP i grafiki. Podkreślimy naszą wiodącą rolę, prezentując innowacyjne rozwiązania produkcyjne UV LED typu true-flatbed i roll-to-roll. Zademonstrujemy płynną kontrolę i wszechstronność od początku do końca, w tym naszą wewnętrzną wersję oprogramowania Durst Workflow z analityką, profesjonalną unikalną funkcją w tym segmencie rynku.

Durst Software & Solutions zaprezentuje na stoisku swoje pełne portfolio. Rozwiązania programowe zapewniają klientom usprawnione procesy od początkowego tworzenia plików, przez przygotowanie do druku, produkcję, aż po końcową analizę. Umożliwiają one wyższy poziom automatyzacji i wydajności, poprawiając procesy produkcji druku i usprawniając operacje biznesowe.

Dyrektor zarządzający Pixia, Jeroen van Dortmont, powiedział: FESPA może być wydarzeniem globalnym, ale widzimy znaczącą przewagę gospodarza  w wystawianiu się razem z Vanguard. Widzimy duże zaufanie na rynku. Pomaga nam również fakt, że wszyscy nasi klienci potrzebują wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska maszyn do produkcji przemysłowej, które są konkurencyjne cenowo na rynku. Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie więcej szczegółów na temat naszych instalacji w regionie Beneluxu, które zostaną podane na targach FESPA.

Vanguard Europe, który ma siedzibę w specjalnie wybudowanym obiekcie Kraftwerk o powierzchni 5500 m2, obok siedziby głównej Grupy Durst w Brixen we Włoszech, oraz Pixia będą gospodarzami wspólnej konferencji prasowej na swoim stoisku w dniu 19 marca o godzinie 14.00.

Opracowano na podstawie informacji firmy Vanguard Europe