AluBest Polska oficjalnym dystrybutorem Marki DGI-D.Gen
26 mar 2024 09:19

AluBest, czołowy dystrybutor rozwiązań dla przemysłu tekstylnego z siedzibą w Łodzi, rozszerza swoją ofertę o innowacyjne produkty marki DGI-D.Gen. Wydarzenie towarzyszące targom „Fespa Global Print Expo” w RAI Amsterdam, które miało miejsce w dniach 19-22 marca, stało się szczególnym momentem dla AluBest, gdyż podpisano umowę o dystrybucji z renomowanym producentem urządzeń do druku cyfrowego i pigmentowego – firmą DGI-D.Gen.

Dzięki tej strategicznej współpracy, AluBest staje się oficjalnym partnerem firmy DGI-D.Gen na polskim rynku, umożliwiając klientom dostęp do zaawansowanych technologicznie drukarek cyfrowych oraz urządzeń do druku sublimacyjnego, reaktywnego i pigmentowego. Ta synergia sił dwóch liderów branży przemysłu tekstylnego otwiera nowe perspektywy dla producentów, projektantów i firm zajmujących się drukiem tekstylnym w Polsce.

Dla AluBest ta umowa o dystrybucji stanowi kolejny kamień milowy w naszej misji dostarczania klientom najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu tekstylnego. Z firmą DGI pozostawaliśmy w stałym kontakcie od ponad 20 lat. W tym okresie wiele razy odbywaliśmy wizyty i testy w siedzibie firmy DGI w Korei. Z samym prezesem firmy oraz częścią ich zespołu znamy się bardzo dobrze i przy każdej możliwej okazji zawsze wymieniamy doświadczenia. Dla naszej współpracy kluczowym momentem było jednak wchłonięcie firmy D.Gen, której portfolio jest w 100% tożsame z naszym.
Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z marką DGI-D.Gen i wprowadzenia ich innowacyjnych produktów do naszej oferty. Dzięki temu będziemy mogli sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów, zapewniając im dostęp do najnowszych technologii druku cyfrowego i pigmentowego - mówi Marek Szczerba, dyrektor zarządzający AluBest.

Wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim cieszy się AluBest na rynku, oraz doskonała jakość produktów marki DGI-D.Gen są gwarancją satysfakcji klientów oraz dalszego wzrostu i rozwoju polskiego sektora tekstylnego.

Firmy podjęły decyzję o budowie centrum demonstracyjnego i szkoleniowego w Rzgowie pod Łodzią, gdzie już znajduje się duże centrum demonstracyjne AluBest Polska o powierzchni 1100 mkw.  W kolejnym roku podobne demo zostanie zbudowane w Berlinie, gdzie firma AluBest prowadzi współpracę z klientami z Europy Zachodniej.

 

Opracowano na podstawie materiałów AluBest