Kolejna edycja Akademii Technologii Zdobienia
28 mar 2024 11:00

Rusza kolejna edycja Akademii Technologii Zdobienia, organizowana przez API.PL, która potrwa od kwietnia do czerwca tego roku. Firma przekazuje, że wdraża je w nowej, ulepszonej formule 2.0 oraz każda z technologii zostanie omówiona na 4 osobnych spotkaniach, by każdy temat został odpowiednio pogłębiony.

Pierwsze warsztaty będą poświęcone sublimacji i odbędą się 10-ego kwietnia w Rąbieniu. Wydarzenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć produkcję nadruków sublimacyjnych, ale także dla tych, które mają już doświadczenie w pracy z tą technologią, ale chcą pogłębić swoją wiedzę.

Pierwsze warsztaty Akademii Technologii Zdobienia 2.0 – to, o czym trzeba wiedzieć w sublimacji 

Jak przekazuje firma, szkolenie zostało podzielone na dwie części: wstępną teoretyczną i rozbudowane warsztaty praktyczne. W części teoretycznej uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, czym jest sublimacja i jak przebiega jej proces, a także poznają najczęstsze zastosowania sublimacji w produkcjach tekstylnych i reklamowych. Podczas części praktycznej API.PL pokaże, jak wykorzystywać sztuczną inteligencję, by ułatwić sobie przygotowanie plików do druku, a następnie za pomocą powstałego projektu, zaprezentuje pełen proces produkcji na różnych podłożach.

Opracowano na podstawie informacji firmy API.PL