PrintFactory RIP dla wielkoformatowych maszyn swissQprint
29 mar 2024 11:30

Użytkownicy swissQprint będą mieli teraz możliwość korzystania z rozwiązania PrintFactory RIP. Obsługuje ono wszystkie obecne płaskie i rolowe maszyny drukujące swissQprint.

PrintFactory umożliwia nam rozszerzenie naszego portfolio RIP, oferując naszym klientom jeszcze większą swobodę w optymalizacji ich infrastruktury i przepływu pracy – powiedziała Carmen Eicher, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w swissQprint.

Kompleksowe rozwiązanie RIP

Oprogramowanie PrintFactory RIP obejmuje wszystko co zdaniem firmy jest potrzebne do wydajnego drukowania i cięcia w produkcji wielkoformatowej: obsługuje biel, lakier, primer i kolory specjalne, w tym zarządzanie kolorami dodatkowymi. Oprogramowanie zapewnia również sterownik cięcia, moduły kalibracji, układu i edytora, a także narzędzia przepływu pracy i kontroli wstępnej. Rozwiązanie RIP umożliwia użytkownikom swissQprint wprowadzanie inteligentnych, automatycznych korekt lub precyzyjnych ręcznych poprawek do zadań, zwiększając produkcję bez zakłóceń.

Oprogramowanie PrintFactory RIP jest kompatybilne z obecną gamą produktów swissQprint. Obejmuje to płaskie maszyny Kudu, Nyala, Impala i Oryx, a także Karibu, dedykowaną maszynę typu roll-to-roll swissQprint.

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze partnerstwo ze swissQprint, gwarantując płynną integrację naszego ekosystemu oprogramowania z ich najnowocześniejszą technologią i nie możemy się doczekać wprowadzenia oprogramowania PrintFactory do szerszej globalnej publiczności – dodał Erik Strik, CEO PrintFactory.

Opracowano na podstawie informacji firmy swissQprint