Bellissima DMS na targach FTA INFOFLEX
8 maj 2024 08:00

Hamillroad Software, dostawca rozwiązań do sitodruku, w przyszłym miesiącu zaprezentuje nowe rozwiązania w zakresie technologii obrazowania Bellissima DMS.

Podgląd na INFOFLEX podkreśli szereg nowych innowacji technologicznych, w tym obrazowanie specjalnie opracowane i zoptymalizowane pod kątem atramentów na bazie wody, które zapewniają wysoką wierność obrazu i stabilność w środowiskach produkcyjnych. Ponadto zaprezentowana zostanie nowa technologia wzoru powierzchniowego ACE firmy Hamillroad w połączeniu z Bellissima. Umożliwia to uzyskanie wysokich współczynników SID, które są gładkie i wolne od zakłóceń. Bellissima obsługuje teraz również stół tnący Kongsberg z płynną integracją za pośrednictwem Esko Automation Engine.

Andy Cave, CEO Hamillroad Software, powiedział: Bellissima przeszła długą drogę od czasu naszej pierwszej premiery na targach LabelExpo w 2017 r., kiedy to Bellissima została powszechnie uznana za przełom w jakości druku fleksograficznego. Teraz, siedem lat później i po zdobyciu wielu nagród produkcyjnych na całym świecie, Bellissima oferuje drukarniom i konwerterom większą funkcjonalność dzięki nowym integracjom z innym sprzętem, oprogramowaniem i materiałami eksploatacyjnymi używanymi w branży fleksograficznej.

Hamillroad zaprezentuje szereg próbek druku, zarówno dla szerokiej, jak i wąskiej wstęgi, na różnych podłożach, formach drukowych i farbach, wyprodukowanych z najbardziej znanymi partnerami w dziedzinie fleksografii. Obejmuje to unikalną w Europie współpracę dotyczącą farb na bazie wody z SunChemical i partnerami iProduct oraz PlastikaMesojedec w Słowenii.

Jane Petrucci, szefowa marketingu Hamillroad, skomentowała: Współpraca z SunChemical, iProduct i PlastikaMesojedec, zaowocowała najbardziej wyjątkową pracą, jaką widzieliśmy przy użyciu atramentów na bazie wody. Charakterystyka tuszu, w połączeniu ze zdolnością Bellissima do zapewnienia wysokiej wierności druku ECG o stałej palecie, oferuje drukarniom, konwerterom i CPG niesamowitą okazję do przyjęcia bardziej zrównoważonego sposobu drukowania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Hamillroad