Tekstylia na targach drupa 2024
9 maj 2024 11:00

Brother, globalny dostawca przemysłowych maszyn do szycia i drukarek do odzieży, zaprezentuje szeroką gamę swoich produktów w strefie Touchpoint Textile na targach drupa 2024.

Przemysłowe maszyny do szycia S-7300A i BAS-311, a także maszyna do klejenia BM-2000 będą wyeksponowane w strefie drupa Mikrofactory wspólnie z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu znakowania tekstyliów. W Touchpoint Textile znajdzie się też drukarka GTXpro direct-to-garment, która umożliwia wykańczanie gotowej odzieży (DTF). Ta innowacyjna technologia otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie personalizacji tekstyliów i oferuje producentom elastyczność pozwalającą szybko reagować na stale zmieniające się wymagania rynku.

Bezpośrednio na targach zostanie zaprezentowany cały proces produkcji koszulek oraz innej odzieży. Odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z maszynami Brother, które dzięki wydajności i niezawodności pozwalają zoptymalizować procesy produkcyjne, dzięki czemu, w krótkim czasie mogą powstawać produkty wysokiej jakości.

Do dyspozycji zainteresowanych będzie zespół specjalistów, który będzie odpowiadał na pytania i wesprze w opracowaniu spersonalizowanego rozwiązania spełniającego indywidualne wymagania każdej firmy.

Opracowano na podstawie informacji firmy Brother