Nawilżanie powietrza o niskim zapotrzebowaniu na energię
10 maj 2024 12:09

Na targach drupa Condair Systems zaprezentuje rozwiązania w zakresie nawilżania powietrza, które charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię pierwotną i kompleksową koncepcją usług.

Wydajność i zrównoważony rozwój odgrywają decydującą rolę w przemyśle drukarskim i opakowaniowym. Zastosowanie dodatkowego nawilżania powietrza jest często niezbędne dla przemysłu, a zatem wpływa również na rentowność. Na targach drupa Condair Systems, specjalista w dziedzinie nawilżania powietrza, zademonstruje, jakie systemy mogą być obecnie stosowane w celu uzyskania kontrolowanej wilgotności powietrza w sposób energooszczędny, przyjazny dla konserwacji i higieniczny.

Odwiedzający targi drupa będą mogli na żywo zapoznać się z systemami nawilżania powietrza Condair Systems na stoisku firmy Heidelberger Druckmaschinen AG w hali 1, BG ETEM w hali 6 oraz na stoisku Condair w hali 16, stoisko F31

Zrównoważony rozwój i salon wiedzy

Condair Systems zaprezentuje w Düsseldorfie swoją aktualną ofertę adiabatycznych wysokociśnieniowych nawilżaczy dyszowych. W porównaniu z innymi technologiami, nawilżanie wysokociśnieniowe zużywa do 90 proc. mniej energii. Pompa wysokociśnieniowa i odwrócona osmoza są zainstalowane w małych mobilnych pojemnikach, które są wymieniane co sześć miesięcy w celu serwisowania i stale ponownie wykorzystywane przez system cyrkulacji. Dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom technicznym systemy mogą osiągać optymalne wartości wydajności nawet po wielu latach eksploatacji bez potrzeby nowych inwestycji lub dodatkowego zużycia zasobów. Pod hasłem „Lounch & Learn” salon wiedzy na stoisku Condair Systems będzie oferował najnowszą wiedzę na temat oszczędności energii, poprawy wydajności i zdrowia w drukarniach.

Condair Systems jest również oficjalnym partnerem targów drupa Heidelberger Druckmaschinen AG (hala 1) i BG ETEM (hala 6) w 2024 r. Tam, oraz na stoisku Condair w hali 16, stoisko F31, odwiedzający targi drupa będą mogli na żywo zapoznać się z systemami nawilżania powietrza.

Artykuł sponsorowany

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F31 w hali 16
Kontakt: Piotr Ciesielski I tel. kom.: +48 606 981 409 I peter.ciesielski@condair.com