Start rejestracji na kolejną edycję targów Festiwal Marketingu
10 maj 2024 07:59

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa, zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. 

Wstęp na targi jak co roku przeznaczony jest tylko dla profesjonalistów z branży. Zarówno dla nas, jak i naszych klientów najważniejsza jest jakość kontaktów a nie ich ilość, dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na selekcję zwiedzających, weryfikujemy każdą rejestrację i zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży w OOH magazine.

Podczas targów zostaną przeprowadzone konkursy:

SUPER GIFT konkurs branżowy, wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 7 kategoriach: z przedziałów cenowych (do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł), GIFT BOX i Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. Głosowanie odbywa się podczas targów.

- Złoty Medal Festiwalu – konkurs, do którego wystawcy targów reklamy i poligrafii mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia.

- POS STARS – konkurs  na najlepszy display reklamowy. Prace można zgłaszać do 6 sierpnia w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Shelf Decoration, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Niemiec i wielu innych krajów. Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 3700 zwiedzających i 220 wystawców.

Lista wystawców 2024 dostępna jest TUTAJ.

Termin i miejsce:
18-19 września 2024 r.
EXPO XXI Warszawa,

Godziny otwarcia:
środa: 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 16:00

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

Opracowano na podstawie informacji organizatora