eProductivity Software wystawcą na targach drupa
13 maj 2024 11:00

Firma eProductivity Software (ePS), czołowy producent technologii transformacyjnych, pojawi się jako wystawca na targach drupa 2024, które odbędą się w niemieckim Düsseldorfie w dniach od 28 maja do 7 czerwca. Odwiedzający stoisko ePS będą mogli zapoznać się z szeroką firmową ofertą, obejmującą rozwiązania technologiczne przeznaczone dla wszystkich segmentów branży poligraficznej i opakowaniowej oraz dla firm każdej wielkości.

Dzięki przeszło trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży ePS jest największym dostawcą oprogramowania na rynku, z solidnym ekosystemem przygotowanym na wyzwania przyszłości. Firma oferuje rozwiązania ERP (Enterprise Resource Planning) dla sektora opakowań, systemy MIS (Management Information Systems) dla druku i branży e-commerce, oraz rozwiązania dopasowane do technologii wykorzystywanych przez firmy, w tym standardowych i personalizowanych systemów ERP/MIS. Kompleksowe portfolio rozwiązań branżowych ePS zostało zaprojektowane w celu zwiększenia zróżnicowania i produktywności, poprawy wydajności i poziomu marż oraz podniesienia rentowności, osiąganych dzięki szerokiej widoczności biznesowej i praktycznym danym oraz zastosowaniu technologii umożliwiającej stosowanie sztucznej inteligencji.

Wśród rozwiązań, które firma ePS pokaże na swoim stoisku, znajdą się:

Innowacyjne rozwiązania punktowe dla przemysłu: pakiet aplikacji branżowych ePS zaprojektowany w celu ulepszenia dowolnego istniejącego systemu ERP, tak by umożliwić użytkownikom wydajne i opłacalne zarządzanie firmą. Aplikacje te obejmują dynamiczne planowanie ePS (PrintFlow4D), gromadzenie danych w czasie rzeczywistym (Auto-Count 4D), które wspólnie zapewniają potężne możliwości optymalizacji produkcji w zamkniętej pętli, a także inteligentne szacowanie, wycenę i planowanie (iQuote).

Pakiety produktywności dla sektora druku i opakowań: oferowane jako kompleksowe pakiety z gotowymi, certyfikowanymi przez branżę systemami workflow, specjalnie zaprojektowanymi i certyfikowanymi dla każdego segmentu rynku druku i opakowań. Oprócz znaczącej wartości, jaką zapewnia szeroki zakres i zaawansowanie pakietów ePS Productivity Suites, firma nie zaprzestaje inwestycji w dalsze wzmacnianie pozycji swych klientów na drodze interoperacyjności i partnerstwa z kluczowymi graczami w branży oprogramowania, takimi jak ECO3, Esko, Hybrid Software, Fiery i CarbonQuota, oraz wiodącymi dostawcami sprzętu, takimi jak EFI, HP, Ricoh, Canon, Konica Minolta, Xerox, FujiFilm i SUN Automation.

Rozwiązania dla sektora druku: ePS pozycjonuje się jako jedyny dostawca oprogramowania branżowego, który oferuje kompleksowe rozwiązania - - od MIS przez eCommerce do realizacji i wysyłki zleceń - dla każdego segmentu druku i dla klientów każdej wielkości. Firma zaprezentuje swoje wiodące na rynku rozwiązania do druku firmowego na dużą skalę, publikacji i druku książek, druku komercyjnego, mailingu, szyldów i ekspozytorów, druku cyfrowego/franczyzowego, druku na własne potrzeby firm oraz agencji kreatywnych.

Ponadto ePS pokaże Nubium: rozwiązanie chmurowe MIS przeznaczone dla niedocenianego rynku małych i średnich drukarni komercyjnych.

Rozwiązania dla sektora opakowań:

Goście stoiska ePS będą mogli zapoznać się z wysoce elastycznym, modułowym oprogramowaniem dla branży opakowaniowej, opracowanym specjalnie dla sektorów: etykietowegoo, pudełek składanych, opakowań giętkich oraz opakowań z tektury falistej.

Bogate portfolio obejmuje rozwiązania ERP/MES, analitykę biznesową, planowanie, szacowanie, śledzenie oraz moduły zarządzania zapasami. Firmy z branży tektury falistej mogą również zapoznać się z rozwiązaniami do kontroli sekcji mokrej i suchej oraz technologii obiegu zamkniętego.  ePS wprowadzi nowy, natywny dla chmury system ERP przeznaczony dla małych przetwórców etykiet i opakowań giętkich. Dodanie tej technologii uzupełnia portfolio firmy o rozwiązanie dla każdej wielkości przetwórcy opakowań na całym świecie.

ePS Automator - organizator procesów biznesowych dla druku i pakowania

ePS Automator to solidna infrastruktura, która umożliwia firmom zajmującym się drukiem i pakowaniem organizację i optymalizację ekosystemu obejmującego wiele technologii i dostawców. Automator jest teraz produktem wspomaganym przez sztuczną inteligencję, oferującym dodatkowe wsparcie przy odkrywaniu takich możliwości automatyzacji procesu produkcyjnego, które zwiększają wydajność i ograniczają liczbę ludzkich błędów.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS