Nowi wystawcy na targach PROMO SHOW
7 cze 2024 08:00

Trwają prace nad Międzynarodowymi Targami Reklamy i Druku PROMO SHOW. Obok wystawów, którzy są obecni od samego początku, do wydarzenia dołączają nowe firmy. Event obędzie się 29-30 stycznia 2025 r. w EXPO XXI Warszawa.

PROMO SHOW to największe Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku w pierwszej połowie roku, podczas których przedstawiciele szeroko rozumianej branży reklamy i druku będą moli skorzystać z kompleksowej oferty. Organizatorzy przekazują, że inspiracje będą mogli znaleźć zarówno poszukujący gadżetowych nowości, tekstyliów reklamowych, poligrafii reklamowej, eventów, a także opakowań. Jak co roku wybrane zostaną również najlepsze gadżety reklamowe w konkursie SUPER GIFT – w każdej edycji wystawcy zgłaszane jest ponad 120 propozycji gadżetów reklamowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesów targów PROMO SHOW. Po każdej edycji mamy sporo zapytań o wolne stoiska. Podczas kolejnej edycji, do stałego grona wystawców, dołączyły nowe firmy z rodzimego rynku, oraz sporo nowych dostawców z zagranicy w tym z Niemiec, Hiszpanii, Czech czy Chin – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży w OOH magazine, organizator targów.

Wśród nowych firm znalazły się:

- TOPQ,
- COOKIE Słodycze Reklamowe,
- Premier Group,
- Tubby,
- eFanshop.com,
- JHK POLSKA – PROMOEFEKT,
- EMERALD,
- KONEKT TKANINY,
- Kalmo,
- Winter & Company,
- Himmeltek,
- Wlepki.com,
- ASTOM,
- Domico,
- Prażmowscy,
- Dreamtex,
- KAMBUKKA,
- UTT Europe Kft,
- SDX GROUP,
- LITEX.

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Targi w ubiegłym roku zgromadziły ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów.

Organizator realizuje Wieczór Wystawców, który jest traktowany jako nieformalny trzeci dzień targów.

Kontakt w sprawie informacji o stoiskach na PROMO SHOW 2025: monika@oohmagazine.pl

Opracowano na podstawie informacji organizatora targów PROMO SHOW