Gadżety reklamowe, które naprawdę sprzedają
7 kwi 2026 12:57

Zbliża się Festiwal Marketingu. To prawdziwa gratka dla wszystkich marketerów, którzy w przedświątecznym okresie głowią się, jaki gadżet odda charakter ich marki.

Na targach odwiedzający będą mogli poznać oferty producentów i dystrybutorów gadżetów reklamowych z Polski i zagranicy.

Marketerzy (i nie tylko) dzielą się na dwie grupy: tych, którzy planują wydatki na reklamę z dużym wyprzedzeniem, i na tych, którzy czekają do ostatniej chwili. Wszyscy znajdą coś dla siebie na zbliżającym się Festiwalu Marketingu.

Na targach odwiedzający będą mogli poznać oferty producentów i dystrybutorów gadżetów reklamowych z Polski i zagranicy. W dniach 16-17 września w jednym miejscu – centrum ekspozycyjnym EXPO XXI w Warszawie – można będzie zobaczyć: czapki, koszulki, breloki, kubki, zestawy prezentowe, długopisy, słodycze i wiele innych artykułów, które wzmocnią widoczność marki. Dodatkowo oferowane będą usługi znakowania, więc w połowie września można będzie mieć już gotowy plan na gadżety na akcję promocyjną, kampanię czy prezenty świąteczne dla kontrahentów.

Dotknij, powąchaj, posmakuj

Festiwal Marketingu to czołowe targi reklamowe w Polsce. Podczas eventu można powąchać (świece, druk, herbaty), dotknąć (odzież, poduszki, ceramikę, torby), a także spróbować gadżetów promocyjnych (słodycze, wino, miód). Tego nie da się sprawdzić online.

Miejsce targów – EXPO XXI – mieści się w centrum Warszawy, tuż obok Dworca Zachodniego, co stanowi idealną lokalizację – dla warszawiaków, ale też przyjezdnych z całej Polski i zagranicy. Warto zapisać już teraz w swoich kalendarzach (które też będzie można obejrzeć na targach).

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja imprezy (kliknij TUTAJ) https://www.youtube.com/watch?v=hpdk6P8pUlw

Opracowano na podstawie informacji OOH Magazine