Aplikacje, które wyróżniają 
29 sty 2019 09:13

Duplo Polska po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na jej stoisku będzie pracować wiele maszyn do wykańczania, skierowanych na rynek poligraficzny i reklamowy. Firma zapowiada także prezentacje aplikacji, które pozwalają produktom wyróżnić się spośród innych, oraz ciekawe niespodzianki. 

Goście odwiedzający nasze stoisko, do czego serdecznie zachęcamy, będą mogli zobaczyć aplikacje stworzone na naszych maszynach, które nadają różnorakim produktom (od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek, na znaczkach czy wizytówkach skończywszy) niepowtarzalny charakter – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Lakierowane wybiórczo, metalizowane elementy kreują niejednokrotnie produkt na nowo, nadając mu ekskluzywny charakter, a tego właśnie oczekują konsumenci. Potwierdzają to użytkownicy maszyn Duplo i ich klienci, dzięki czemu obie strony zdobywają przewagę konkurencyjną. Nasza tegoroczna prezentacja to z jednej strony oferta dla wszystkich, którym zależy na tym, aby się wyróżnić, zaproponować swoim klientom coś ciekawego i innego, co przyciągnie uwagę odbiorcy końcowego; z drugiej – dla tych, którzy poszukują urządzeń usprawniających procesy introligatorskie. (...) 

Duplo DuSense DDC-810 – lakierowanie w roli głównej

Nasze stoisko wypełnią ciekawe i piękne aplikacje. Uwolnimy trochę wodze wyobraźni (szczególnie drugiego dnia targów) i zaprezentujemy wiele ciekawych niespodzianek opartych na naszych rozwiązaniach. Jednym z nich jest lakierówka Duplo DuSense DDC-810 – kontynuuje Gabriela Swat. Jak podają użytkownicy tych maszyn, atrakcyjne wizualnie i dotykowo efekty, jakie one oferują w zakresie lakierowania UV w trybie 3D, a także wysoka precyzja i wydajność to największe ich zalety. Duplo DuSense DDC-810 cieszy się – jak zapewnia firma Duplo – ogromnym zainteresowaniem nie tylko zakładów poligraficznych, ale również agencji reklamowych na całym świecie. W Polsce także rozwiązanie to znalazło pierwszych nabywców w obu branżach. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Co więcej – na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, jak również daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Przez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki tworzy się w nim uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. Na targach RemaDays Warsaw będzie prezentowany model z czytnikiem kodów kreskowych i QR kodów. Na prezentowanym przez nas arkuszu będzie wydrukowany kod, dzięki któremu maszyna odnajdzie odpowiednią warstwę z lakierem do danej pracy – opisuje proces Gabriela Swat. – Takie rozwiązanie zapewnia firmom pełną automatyzację w tym zakresie i znacząco przyspiesza pracę.

Maszyny do wykańczania – mistrzowie drugiego planu

Poza swoją najnowszą lakierówką firma Duplo Polska będzie prezentować także wiele innych maszyn, które usprawniają procesy w nowoczesnej introligatorni. M.in. w pracy „na żywo” zaprezentuje swoje sztandarowe produkty – urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro. Każde z nich to wielozadaniowe urządzenie, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich: cięcia, bigowania i perforacji. Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. sztancę rotacyjną PFi DI-CUT 300; bigówko-falcerkę Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarkę PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i.

Jesteśmy przekonani, że nasza tegoroczna prezentacja na targach RemaDays Warsaw stanie się inspiracją dla wielu firm. Przede wszystkim z racji dużej ilości maszyn, jakie będziemy pokazywać i ich możliwości. Z pewnością zaskoczą one niejednego naszego gościa. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z nami – podsumowuje Gabriela Swat.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Duplo Polska

error: Kopiowanie zabronione!