Bukowina Huber Cup Đ pierwsza edycja
6 gru 2016 14:44

Głównym punktem częœci rozrywkowej tegorocznej konferencji były 1. narciarskie zawody Bukowina Huber Cup o puchar firmy Michael Huber Polska. W zawodach, rozgrywanych przy pięknej słonecznej pogodzie, wzięło udział kilkanaœcie osób, a więc 1/3 wszystkich uczestników konferencji. Poza rywalizacjš o nagrodę głównš Đ okazały puchar Michael Huber Polska Đ w osobnej kategorii rywalizowały kobiety. I w niej właœnie zwyciężczyniš została Małgorzata Jakubicka z drukarni M.M. Jakubiccy, drugie miejsce zajęła Beata Tomczyk z Xerox Polska. Natomiast Janusz Kozak z Deutsche Leasing Polska zdobył okazały puchar ufundowany przez sponsora, który zwycięzcy wręczyła Ewa Rajnsz, dyrektor warszawskiego oddziału Michael Huber Polska. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajšł Mieczysław Jakubicki (M.M. Jakubiccy), trzecie Đ Krzysztof PrzeŸdziecki z ANI Holdings. Tegoroczna Bukowina, w nieco zmienionej formule, spotkała się z bardzo przychylnym przyjęciem wszystkich uczestników. Miejmy nadzieję, że w kolejnej, siódmej edycji, jak również w 2. edycji Bukowina Huber Cup, weŸmie udział jeszcze więcej osób. Termin jest już znany: 15-18 stycznia 2006. SS