Cel: zwiększenie doświadczenia użytkowników 
29 sty 2019 08:55

Firma Roland DG North Europe uruchomiła nową stronę internetową, dostępną obecnie w trzech językach. Nowa strona ma zupełnie nowy wygląd i pozwala odwiedzającym uzyskać szczegółowe informacje o produktach i usługach. 

Ma ona także na celu inspirowanie odwiedzających dzięki opublikowanym historiom innych użytkowników, postom na forum i dostępnej wiedzy branżowej – wszystko, aby zwiększyć doświadczenie użytkowników. 

Oddana do użytku strona internetowa jest kolejnym krokiem w cyfrowej podróży, którą Roland DG North Europe podąża już od kilku ostatnich lat zapewniając pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Została zaprojektowana z myślą o najwyższej funkcjonalności i łatwości korzystania, dzięki czemu odwiedzający mogą szybciej i wygodniej znaleźć potrzebne informacje.

Portfolio urządzeń cyfrowych firmy Roland DG obejmuje plotery wielkoformatowe, plotery tnące folie winylowe, urządzenia 3D, systemy grawerowania, urządzenia stomatologiczne i inne, a dzięki przejrzystej architekturze nowej strony użytkownicy mogą cieszyć się zoptymalizowaną nawigacją ułatwiającą dostęp do poszczególnych produktów oraz broszur zawierających istotne informacje o konkretnych urządzeniach. 

Dodatkowo strona zawiera wiele kreatywnych pomysłów na wykonanie aplikacji produktowych oraz rozbudowaną sekcję z odpowiednimi informacjami i wskazówkami branżowymi. Dostępne forum użytkowników zostało wzbogacone o ciekawą zawartość i nadal zapewnia bezpłatną i przydatną wiedzę ekspercką, która pomaga użytkownikom końcowym i ich firmom odnieść sukces w codziennej pracy.

Roland DG North Europe dostarcza produkty do 22 państw Europy Północnej, Wschodniej i Rosji. Firma może teraz zaprezentować oprócz anglojęzycznej wersji strony internetowej w pełni funkcjonalną wersję w językach polskim i rosyjskim, aby lepiej sprostać potrzebom lokalnych klientów.

Aby odwiedzić nowe strony, wejdź na www.rolanddgn.com w wersji angielskiej, www.rolanddg.pl w wersji polskiej oraz www.rolanddg.ru w wersji rosyjskiej.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Roland DG North Europe