Competence Days – wszystko o jakości
27 kwi 2018 10:11

W dniach 22-23 maja 2018 r. w Bydgoszczy, w siedzibie firmy VERSOR przy ul. Pułaskiego 45 odbędą się dobrze znane już w branży poligraficzno-opakowaniowej Dni Otwarte Competence Days. W tym roku tematem prelekcji i pokazów będą opakowania kartonowe. 

Spotkanie jest adresowane do drukarń obsługujących sektor farmaceutyczny i wytwarzających opakowania premium, a także do grup i koncernów międzynarodowych. Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko pojmowana kwestia jakości, szczególnie w zakresie jej kontroli i organizacji procesu, a także zapobiegania ewentualnym błędom. 

Gwiazdami wydarzenia będą: nowa maszyna VERSOR Serto 80 K3 ze zintegrowanym systemem inspekcji wizyjnej EyeC, kontroli procesu klejenia i tłoczenia pisma Braille inline oraz urządzenie VERSOR Inspector 80. Oprócz prelekcji merytorycznych wygłoszonych przez partnerów odbędą się również pokazy maszyn VERSOR oraz prezentacje „live” funkcjonowania systemów offline firmy EyeC, będącej współorganizatorem Competence Days.

Kontrola procesu jest pierwszym krokiem w kierunku automatyzacji i podnoszenia efektywności produkcji. W dobie coraz mniejszych nakładów i jednocześnie coraz wyższych wymogów jakościowych stawianych drukarniom opakowaniowym, świadoma kontrola na poszczególnych etapach każdego procesu będzie gwarantować ekonomiczny sukces – mówią organizatorzy Dni Otwartych. – Wraz z liderami reprezentującymi różne aspekty produkcji, w oparciu o ich i nasze kompetencje, pragniemy przybliżyć uczestnikom Competence Days zagadnienia związane z kontrolą jakości.

Szczegółowy program znajduje się na stronach: www.versor.pl oraz www.eyecpolska.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest uprzednia rejestracja. 

O czym opowiedzą firmy uczestniczące w Competence Days 2018?

EyeC (Polska) – Kompleksowe spojrzenie na kontrolę procesu od prepressu aż po składarko-sklejarkę

W. H. Leary (USA) – Finishing 4.0 

Versor (Polska) – Koncepcja składarko-sklejarek przystosowanych do kontroli procesu

EFI (USA) – Systemy wspierania zarządzaniem MIS a jakość

CM Consulting (Polska) – Kontrola jakości finalnego wydruku w odniesieniu do standardów europejskich oraz amerykańskich

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>