Druk cyfrowy w centrum zainteresowania
30 sty 2018 09:56

Wśród wystawców RemaDays Warsaw 2018 znajdzie się po raz kolejny Sun Chemical. Na wspólnym stoisku z firmami Service Call, Zinart i E-Ploter (jego dystrybutorami) będzie prezentować rozwiązania ze swojej oferty dedykowane drukowi cyfrowemu.  

Wśród najważniejszych promowanych na tej imprezie produktów znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – niski zapach), atramenty twardosolwentowe oraz farby sublimacyjne dla tekstyliów zarówno do druku bezpośredniego, jak i pośredniego, znajdujące zastosowanie w maszynach wielkoformatowych. 

W tym roku na targach RemaDays Warsaw po raz kolejny będziemy promować ofertę działu Digital. To impreza dedykowana w coraz większym stopniu branży poligraficznej, zwłaszcza jej części związanej z drukiem cyfrowym. Sun Chemical posiada szereg produktów skierowanych do tego sektora. Jak pokazuje doświadczenie z lat poprzednich, zainteresowanie nimi jest bardzo duże. Jesteśmy więc przekonani, że to doskonałe miejsce do ich prezentowania i promowania. Wszystkich odwiedzających tę imprezę zapraszamy do spotkania z nami i odwiedzenia naszego stoiska – jesteśmy przez cały okres trwania targów do Państwa dyspozycji – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical.

Wśród produktów promowanych przez Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2018 znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego – Streamline ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Jak podaje producent, zapewniają one wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical – najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Jak zapewnia producent, do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża odporność na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników, m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek.

Na tegorocznych targach RemaDays Warsaw będą również prezentowane farby sublimacyjne z oferty Sun Chemical: SunTex Sonata DDE i SunTex Sonata DTE do zadrukowywania tekstyliów. Jak zapewnia firma, korzyści płynące z ich zastosowania są bardzo duże. Atramenty DDE oraz DTE, odpowiednio – do aplikowania pośredniego lub bezpośredniego, nie zawierają lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, odpowiednią widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość jej prania. 

Przez cały okres trwania targów RemaDays Warsaw jesteśmy do dyspozycji gości targowych – dodaje Krzysztof Ostrowski. – Nasze stoisko będzie nie tylko miejscem do prezentacji naszych produktów, ale także do mniej formalnych spotkań. Można tu będzie porozmawiać z przedstawicielami naszej firmy i jej dystrybutorów na tematy związane z drukowaniem, uszlachetnianiem, zabezpieczeniami. Zapraszamy więc wszystkich, którzy poszukują rozwiązań wpływających na ekonomię produkcji i sprawią, że ich produkt wyróżni się spośród innych dostępnych na rynku.  

Opracowano na podstawie materiałów firmy Sun Chemical

error: Kopiowanie zabronione!
cript>