Druk DTG dla detalistów i produkcji masowej
27 lut 2020 13:11

Brother, japoński producent i dostawca nowoczesnych technologii druku na odzieży, przedstawił plany zaprezentowania szerokiej gamy urządzeń na zbliżających się targach FESPA Global Print Expo 2020. Celem prezentacji będzie wymiana doświadczeń z gośćmi reprezentującymi różne światowe rynki. W tym roku Brother, ekspert w dziedzinie druku bezpośredniego na odzieży, zaoferuje urządzenia mogące wyposażyć zarówno mały biznes detaliczny, jak i masową produkcję.

Od koszul po buty, od bawełny po skórę – na stoisku targowym poznamy różnorodne możliwości najnowszych urządzeń marki Brother drukujących bezpośrednio na odzieży. Zapoznanie się z szeroką gamą rozwiązań tej firmy ułatwią prezentacje na żywo i praktyczne porady ekspertów. Dowiemy się między innymi, jak zintegrować drukarkę Brother z działającym już sklepem lub jak zbudować nową linię produkcyjną.

Istniejąca od ponad wieku firma Brother należy do czołówki światowych innowatorów w dziedzinie druku cyfrowego na tekstyliach. Jak zapowiada japoński producent, w tym roku zamierza zaprezentować na żywo różne modele biznesowe – w tym kilka rozwiązań specjalnie zaprojektowanych dla wszystkich rodzajów i etapów produkcji.

Goście stoiska dowiedzą się, w jaki sposób rozwiązania Brother pomogą rozwinąć ich biznes. Nie zabraknie też okazji do dyskusji ze specjalistami i praktycznych porad na temat optymalnych wdrożeń oraz konfiguracji maszyn Brother w środowisku produkcyjnym klientów. 

Na stoisku targowym można będzie znaleźć najnowsze rozwiązania sprzętowe do druku bezpośrednio na odzieży. Zostaną między innymi zademonstrowane maszyna do haftu, najnowsza wersja popularnego plotera tnącego SanNCut oraz kombinacja różnych metod wykańczania rozmaitych rodzajów odzieży.

Niezależnie od tego, czy uczestnik targów planuje założyć firmę, szuka nowych możliwości ekspansji rynkowej, czy jest ciekawy opinii ekspertów na temat zadruku tkanin – stoisko japońskiego producenta wydaje się właściwym punktem wyjścia na drodze do realizacji takich potrzeb. 

Na podstawie materiałów firmy Brother opracowała BZ