Druk i cięcie w jednej ofercie
23 mar 2017 13:29

Podczas tegorocznej edycji targów RemaDays, jako dystrybutor urządzeń Epson, na stoisku prezentowaliśmy szeroką gamę urządzeń do druku. 

Mieliśmy m.in. możliwość zaprezentowania nowego modelu plotera ekosolwentowego Epson SureColor SC-S80610 umożliwiającego druk na wielu różnych nośnikach począwszy od folii, przez canvas, papier, na ekoskórze kończąc. W konkursie organizatora targów ta wielkoformatowa drukarka otrzymała medal w kategorii urządzeń cechujących się wszechstronnością i ekonomicznością. 

22W czasie targów bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się drukarki etykiet Epson ColorWorks umożliwiające druk kolorowych etykiet na żądanie oraz Neura Label, pozwalająca na druk z roli na rolę z dużą prędkością w wysokiej jakości. Goście mieli okazję poznać zalety i możliwości tych urządzeń. 

Ponadto pokazywaliśmy 4-kolorową drukarkę Epson SureColor SC-T5200, charakteryzującą się wydajnością i szybkością, która spełniała oczekiwania klientów pracujących w biurach architektonicznych oraz osób, które w swojej pracy muszą mieć zapewnioną najwyższą jakość wydruku. Obok tej drukarki do proofów znajdowało się wielofunkcyjne urządzenie Epson WorkForce Pro, pasujące wszędzie tam, gdzie każdego dnia drukuje się setki stron. Odbiorcami tego urządzenia byli głównie właściciele biur. 

Ogromną ciekawość wzbudziła drukarka Imprimo Hybrid 180 LED UV, pozwalająca na zadruk nośników do 3 cm grubości i 180 cm szerokości. Wydruki z tej maszyny jak magnes przyciągały odwiedzających, którzy nie mogli wyjść z podziwu po poznaniu możliwości tego urządzenia. 

Jak zawsze, na stoisku prezentowaliśmy trymery do cięcia firmy Keencut. Modele Evolution E2 i Sabre Series 2 były do dyspozycji naszych klientów, którzy samodzielnie mogli sprawdzić ich możliwości. Trymer pionowy SteelTrak do cięcia sztywnych materiałów również zadziwiał swoim potencjałem. 

Kolejny raz potwierdza się reguła, iż targi to najlepsza forma kontaktu z klientem i możliwość zaprezentowania firmy Plus Digital szerszej gamie odbiorców. Nasze stoisko było odwiedzane przez wielu nowych klientów, którzy dopiero poznawali świat poligrafii oraz takich, którzy szukali konkretnych rozwiązań. Jedni i drudzy znaleźli coś dla siebie, co skutkowało podpisywaniem zamówień na urządzenia do druku. 

Piotr Nadzieja