Druk trzyma się nieźle!
26 kwi 2019 08:50

Niejednokrotnie wieszczono już tryumf mediów elektronicznych, a tym samym zmierzch druku. Prognozy jednak okazały się błędne. Polski rynek poligraficzny ma się bardzo dobrze. Raporty na temat branży mówią o tym, że jest to sektor, który nieustannie się rozwija i poszerza zakres działania. 

Organizowane przez Grupę MTP targi nowoczesnego druku 4 PRINT to wydarzenie koncentrujące się na technikach druku, innowacyjnych rozwiązaniach offsetowych, cyfrowych, przemysłowych oraz technologiach 3D. Wystawcy zaprezentują zarówno szeroką ofertę materiałów i akcesoriów, jak i ofertę maszyn drukujących, introligatorskich, urządzeń foliujących, maszyn cyfrowych oraz oprogramowania. 

Do targów pozostało zaledwie parę miesięcy; coraz więcej firm zgłasza udział w tym wydarzeniu. 

Targi 4 PRINT dają możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, trendami i nowościami produktowymi w obszarze szeroko pojętego druku. Tematyka będzie z pewnością atrakcyjna dla właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań oraz etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. 

Druk i opakowania to współcześnie dwie nierozerwalnie połączone branże, dlatego w odpowiedzi na potrzeby rynku targi nowoczesnego druku 4 PRINT organizowane są razem z Międzynarodowymi Targami Pakowania i Etykietowania TAROPAK, w dniach 30.09-3.10.2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Przyjazd na TAROPAK i 4 PRINT to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą kilkuset czołowych producentów i dostawców, ale także szansa na skorzystanie z ciekawego programu wydarzeń, w tym konferencji, warsztatów, szkoleń i pokazów specjalistycznych. 

Wraz z Międzynarodowymi Targami Pakowania i Etykietowania TAROPAK i 4 Print organizowane są Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH, Międzynarodowe Targi Gastronomii i Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel. 

Bliskość branż spożywczej, opakowań i druku pozwala na stwierdzenie, iż ten blok targów to biznes w skali makro – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 30.09-3.10.2019 w Poznaniu. Cały teren poznańskich Targów zostanie zagospodarowany przez wystawców z różnych, lecz na jakże wielu płaszczyznach korespondujących, branż. Będzie to z pewnością czas owocnych kontaktów biznesowych, poszerzania wiedzy i poznawania najnowszych trendów w wielu dziedzinach. 

www.4print.mtp.pl

Opracowano na podstawie materiałów MTP