Kompleksowe systemy kontroli
23 mar 2017 14:01

EyeC Polska już po raz czwarty weźmie udział w targach Packaging Innovations; zdaniem firmy jest to jedna z najlepszych imprez branżowych w Polsce.

EyeC GmbH jest wiodącym producentem i dostawcą systemów inspekcji wizyjnej na świecie. Od ponad 15 lat dostarczamy nasze rozwiązania głównie do branży poligraficznej i jej klientów, a więc branż farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, tytoniowej i wielu innych.

Man working on printing machine in print factory

Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwiązań, których podstawową funkcję stanowi zapewnienie kontroli jakości i bezpieczeństwa producentom opakowań i ich odbiorcom na każdym etapie współpracy. Proponujemy rozwiązania do działów prepress, press, postpress i QC w poligrafii, a u klientów końcowych dla działów rejestracji, technologicznych, produkcji i QC.

Systemy inspekcji wizyjnej EyeC oferują niezwykle prosty interfejs i obsługę, błyskawiczne uzyskanie wyniku porównania, szeroką analizę wszystkich elementów opakowania w jednym procesie: graficznych, tekstowych, inspekcję kodów 1D, 2D i Braille’a zakończoną wygenerowaniem raportu z inspekcji w PDF.

Podczas targów Packaging Innovations zaprezentujemy m.in.:

– najnowsze oprogramowanie Proofiler Graphic do inspekcji plików offline;

– pełną integrację systemu Proofiler Graphic z Esko Automation Engine, która pozwala na automatyzację procesu inspekcji plików PDF;

– najnowsze oprogramowanie Proofiler oraz skanery płaskie i rolowe do inspekcji użytków oraz arkuszy;

– najszybszy i najbezpieczniejszy system inspekcji arkuszy EyeC Proofiler 1200 DT. Pierwszy na świecie skaner płaski w formacie 1270x915 mm pozwala na skanowanie arkuszy i sprawdzenie ich względem zatwierdzonego wzorca PDF w jednym przebiegu inspekcji – dwa razy szybciej niż porównywalne systemy. System EyeC Proofiler 1200 DT jest łatwy w użyciu, co ma istotne znaczenie w przypadku inspekcji arkuszy, cienkich ulotek czy opakowań giętkich. System EyeC Proofiler 1200 DT jest przeznaczony do pełnej inspekcji opakowań – kontrola grafiki i tekstów we wszystkich językach, sprawdzanie kolorów, kodów 1D, 2D oraz Braille’a. Wykorzystanie systemu EyeC Proofiler 1200 DT pozwala na zabezpieczenie procesu kontroli arkusza po narządzeniu maszyny (kontrola wyrywkowa) oraz na inspekcję użytków w procesie kontroli w Dziale Jakości przed wysyłką (demo na stoisku podczas targów);

– system EyeC ProofRunner Carton Pre-Feeder – unikalna i kompaktowa konstrukcja, która jest dołączana do nakładaka składarko-sklejarki. Konstrukcja posiada własny system inspekcji z prowadzeniem kartoników pozwalając na ich pełną inspekcję z prędkością aż do 500 m/min! Absolutną nowością jest mobilność systemu EyeC ProofRunner Carton Pre-Feeder. Naszym celem było stworzenie urządzenia, które można łatwo i szybko przenieść pomiędzy składarko-sklejarkami; integracja jest prosta i skuteczna. Do działania systemu potrzebne są jedynie zasilanie, źródło powietrza oraz zintegrowany wyrzutnik do sortowania kartoników z defektami. Do systemu EyeC ProofRunner Carton Pre-Feeder możemy wstawić dowolną kamerę inspekcyjną, również najnowszy HiLight pozwalający na szybką i skuteczną inspekcję finishingu w postaci embossingu, debossingu, hot i cold stampingu razem z klasyczną inspekcją grafiki. I to wszystko w jednej głowicy z kamerą.

Naszymi odbiorcami są producenci m.in. w technologii flekso wąskiej i szerokiej wstęgi, jak również producenci opakowań produkowanych w technologii offsetowej arkuszowej i rolowej. Spodziewamy się, że przedstawiciele obydwu tych grup będą licznie reprezentowani podczas obecnej edycji targów Packaging Innovations.

Marcin Weksler