Kraftlux – nowa linia ekologicznych toreb premium
12 wrz 2023 13:43

W podlegającym nieustannym zmianom świecie preferencji konsumentów i ekologicznych trendów rynkowych wyróżnienie się na tle konkurencji stało się istotnym aspektem strategii marki. Dotyczy to każdej rynkowej niszy. Firma AWIH, wiodący dostawca rozwiązań opakowaniowych, proponuje nową linię toreb ekologicznych premium, które dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i zrównoważonemu materiałowi pomyślnie godzą wymogi funkcjonalne, wyrażają unikalną tożsamość marki, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska. 

Torby papierowe Kraftlux w pigułce:
– Format: 8 standardowych formatów
– Papier: ekologiczny kraft 140 i 160 g/m2
– Uchwyt: miękki sznurek bawełniany
– Wzmocnienia: usztywnione dno i zakładka górna

Nieskończona kreatywność

Stosownie do potrzeb klienta AWIH oferuje zadruk dowolnej części torby – nawet do 100% powierzchni – wielokolorowym procesem drukowania CMYK lub farbami systemu kolorów Pantone, zapewniającymi dokładne odwzorowanie projektu. Minimalna liczba zamówienia zaczyna się od zaledwie 100 sztuk. Klienci mogą wybierać również opcje druku cyfrowego lub sitodrukowego. Próg minimalnego zamówienia jest niezwykle niski i wynosi jedynie 10 sztuk.

Funkcjonalność i trwałość dzięki dodatkowemu usztywnieniu

Torby Kraftlux stanowią udane połączenie estetyki i funkcjonalności. Ich dno, usztywnione tekturą o gramaturze 350 g/m2, daje gwarancję, że produkty w nich umieszczone pozostaną bezpieczne. Firma wzmocniła dodatkowo uchwyty toreb podwójną zakładką z usztywniającą tekturą o gramaturze 800 g/m2. Takie rozwiązanie podnosi trwałość i zapewnia elegancki wygląd.

 Miękki uchwyt: wygoda i elegancja

Tworzenie opakowań, które wpisują się w ekologiczny trend, rozciąga się również na uchwyty. W torbach Kraftlux są one przewleczone przez wzmocnioną górną zakładkę i zakończone specjalnym T-lace, skutecznie łącząc wytrzymałość z estetycznym wyglądem. Uchwyty wykonano z miękkiego, ale trwałego bawełnianego sznurka o grubości 5 mm, który zapewnia wygodę trzymania torby. 

Papiery Kraft: estetyka i wygoda

Torby Kraftlux są produkowane z dwóch rodzajów papieru. Odbiorcy mają do wyboru kraft w kolorze białym o gramaturze 160 g/m2 lub w kolorze beżowym o gramaturze 140 g/m2. To połączenie estetyki i świadomości ekologicznej nadaje opakowaniom dodatkową wartość.

Minimalne zamówienia, maksymalna personalizacja

Firma AWIH jest gotowa zaspokoić potrzeby każdego klienta, niezależnie od wiel- kości jego zamówienia. W przypadku prostego wielokolorowego nadruku minimalne zamówienie zaczyna się od 50 sztuk, przy nadruku zdjęciowym wynosi zaledwie 10 sztuk, a przy zadruku 100% powierzchni torby to 100 sztuk.

Nowa linia toreb Kraftlux to wygodny transport w połączeniu z atrakcyjną formą. Może ona stanowić doskonałą reklamę każdej firmy. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta, który zaprasza do składania zamówień w sklepie online.

Opracowano na podstawie materiałów firmy AWIH