„Kształtowanie przyszłości”
3 lut 2017 13:59

Na targach RemaDays 2017 nie zabraknie firmy Reprograf, która tym razem będzie miała swoje stoisko pod hasłem „Kształtujemy przyszłość”. Nie bez powodu wybrano akurat takie hasło. Reprograf jest bowiem jednym z wiodących dostawców oferującym najnowocześniejsze rozwiązania w branży poligraficznej, zarówno w zakresie maszyn, urządzeń, jak i materiałów oraz oprogramowania. Hasło poparte jest oczywiście przygotowaną ofertą targową.

09Niezmiennie na stoisku będą dominowały maszyny, chociażby ze względu na ich gabaryty, ale tym razem mocno będą wyeksponowane również materiały. Firma posiada bogate portfolio podłoży do druku wielkoformatowego: banery, siatki, folie, papiery, can-vasy itp. Na targach zdecydowanie wchodzi w rynek tekstyliów, prezentując podłoża firmy Pongs w szerokości do 5 m do zadruku w różnych technologiach: UV, sublimacja, solwent, lateks. Nowatorski system napinania tekstyliów w plastikowe ramy daje w połączeniu z materiałami Pongs niezwykłe możliwości dla kreatywnych pomysłów. Wydruki mogą być formowane w różne kształty typu fale, koła, owale.

Wśród prezentowanych rozwiązań do druku wielkoformatowego zostaną pokazane maszyny Mimaki: UJF6042 – ploter stołowy z suszeniem UV do zadruku gadżetów, UJF7151 Plus oraz JV150-160.

Reprograf zaprezentuje najbardziej uniwersalne rozwiązanie do druku, dostępne obecnie na rynku. Plotery Mimaki serii UJF mogą drukować praktycznie na każdej dowolnej powierzchni. Użycie koloru białego, lakieru czy różnych primerów pozwala na nieograniczone możliwości aplikacji. W ofercie są tusze twarde, miękkie oraz bardzo elastyczne. Najnowsza generacja maszyn drukuje o ponad 30 proc. szybciej od poprzedników i ma wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających wydruki. 

Kolejny ploter ekosolwentowy serii JV150 to doskonałe narzędzie pracy dla każdego studia graficznego. Bardzo niski koszt wydruku metra kwadratowego oraz pewna i stabilna konstrukcja to niewątpliwie gwarancja sukcesu na rynku. 

Na stoisku zostaną również zaprezentowane rozwiązania firmy Efi, m.in. oprogramowanie dedykowane drukarniom wielkoformatowym. Będzie też można uczestniczyć w prezentacji oprogramowania do zarządzania marką firmy Dalim.

Dział Colour Solutions, zajmujący się kontrolą barwy i proofingiem cyfrowym, pojawi się na targach ze swoją bogatą ofertą. Oprócz rozwiązań do kontroli barwy amerykańskiej firmy X-Rite, z których na szczególną uwagę zasługuje spektrodensytometr X-Rite eXact z systemem kontroli jakości X-Rite ColorCert, zostanie pokazany certyfikowany przez organizację Fogra system proofingu cyfrowego oparty na oprogramowaniu EFI Fiery XF 6 Proofing oraz na drukarce Epson SureColor SC-P7000V.

Jako uzupełnienie oferty zostanie zaprezentowana kolorowa drukarka cyfrowa iCube, drukująca w technologii memjet. To rozwiązanie odpowiadające aktualnym wymaganiom rynkowym, gdzie klient oczekuje dostępności etykiety „od ręki”, a nakłady są coraz niższe i krótsze. Urządzenie to współpracuje również z przewijarką Flexor ze sztancą semi-rotacyjną.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Reprograf

error: Kopiowanie zabronione!
cript>