Lata doświadczeń i kompleksowa oferta 
3 lut 2017 13:53

DiPrinter.com oferuje kompleksowe rozwiązania w druku wielkoformatowym. Firma jest obecna na rynku cyfrowego druku wielkoformatowego i reklamy, technologii UV, procesów, przygotowania oraz postprodukcji od roku 2002, ma więc za sobą lata doświadczeń w praktyce, a nie jedynie w teorii. DiPrinter.com pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów z drukiem UV, solwentowym, oprogramowaniem RIP, a także w diagnozowaniu usterek. Korzysta przy tym z nowoczesnych rozwiązań i technologii, które dzięki doświadczeniu pozwalają na szybką i trafną diagnozę.

Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami i producentami, oferując szerokie spektrum produktów znajdujących zastosowanie w druku wielkoformatowym.

Szczególne miejsce w jej ofercie zajmują atramenty: produkowane przez europejski koncern chemiczny, a oferowane pod własną marką SUPERIOR obsługują rynek druku UV, LED i solwentowego. Nowością są atramenty w technologii Plug&Play zaprojektowane tak, aby zapewnić pełną zgodność kolorów oraz kompatybilność chemiczną w połączeniu z bezproblemowym procesem konwersji – płukanie, oczyszczanie układu lub zmiana profili nie są konieczne. Atramenty Plug&Play oferowane są do maszyn typu Océ Arizona, Fujifilm Acuity czy HP FB500/700. Wraz z atramentami DiPrinter.com zapewnia klientom opiekę serwisową drukarek obejmującą naprawy, przeglądy techniczne, zdalne wsparcie oraz usługi profilowania kolorystycznego.

Mocną stroną firmy jest szeroki wachlarz alternatywnych lamp UV oraz czyściwa bezpyłowego. DiPrinter.com dostarcza również systemy antystatyczne Fraser, które stanowią profesjonalne rozwiązanie problemów w zakresie eliminacji napięć powierzchniowych.

Kolejnym przedsięwzięciem firmy jest dystrybucja wielofunkcyjnych ploterów wielkoformatowych LONGIER, zbudowanych ze światowej klasy komponentów oraz oferujących najwyższą wydajność energetyczną i trwałość.

Diprinter.com dodatkowo świadczy usługi doradcze przy zakupie sprzętu drukującego, weryfikacji stanu technicznego maszyny przed zakupem, usługi pośrednictwa w sprzedaży sprzętu używanego oraz kompleksową pomoc w relokacji drukarek wielkoformatowych.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Diprinter.com

error: Kopiowanie zabronione!
cript>